SM Pool

Geriausia vieta norint apsisaugoti nuo pokerio variacijos!

Prisijunkite prie SM POOL – inovatyvaus projekto, skirto Spin&Go žaidėjams, kuris suburia profesionalus siekti svarbaus tikslo: įveikti variaciją!

Vykdomas patyrusios SM Staking komandos, lyderiaujančios Spin&Go srityje, kuri jau 8 metus teikia pokerio žaidėjams išsamią paramą – nuo finansavimo iki mokymų, mokymosi įrankių, specializuotos programinės įrangos bei kitų paslaugų. Mūsų sukurti įrankiai ir ekspertizė garantuoja efektyvų SM Pool valdymą, užtikrindami bendruomenės jausmą, skaidrumą ir procesų stabilumą.

Trumpai apie SM Pool

Administravimo metu užtikrinsime

Atsakingą dalyvių atrinkimą.

Duomenų
saugumą.

Greitą ir teisingą Pool’o EV skaičiavimą.

Stable sistemą.

Greitą atsakymą ir problemų sprendimą.

Prevenciją nuo sukčiavimo (HH ir multiplier patikra).

Laimėjimų dalybų paskirstymą ir priežiūrą.

Galimybę įtraukti įvairaus dydžio multiplier’s norima dalimi.

Tikslių rezultatų stebėjimą, suteikiant reikiamą programinę įrangą (PureTracker).

Susipažink su SM Pool!

Tai Spin&go formato žaidimas grupėje, kurią vienija pokerio entuziastai / profesionalai, turintys bendrą tikslą – sumažinti variaciją.

Registruotis dalyvauti gali kiekvienas žaidžiantis Spin&go ar Spin&go flash formato žaidėjas. Patvirtinimui žaidžiamas kambarys ar limitas neturi reikšmės.

Pool’o periodas yra mėnuo, kurio pradžia ir pabaiga visiems pokerio kambariams yra nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos (00:00 GMT+2). Pool’as veikia trimis pagrindiniais etapais:

 1. Visi pool’o dalyviai pateikia duomenis už praėjusį periodą per mėnesio 1-3 dienas.
 2. Po duomenų gavimo, mėnesio 4-6 dienomis, vyksta skaičiavimai, po kurių patvirtinami  Pool’o bendri rezultatai bei paskelbiami dalyviams.
 3. Po Pool‘o bendrų rezultatų paskelbimo, mėnesio 6-9 dienomis, atliekami mokėjimai į nurodytas žaidėjų sąskaitas.

Rezultatų patvirtinimui naudojami šie duomenys:

 • Pokerstars kambaryje – HH ir auditas,
 • Winamax kambaryje – HH,
 • GG Netowrk kambaryje – HyperTracker duomenys ir loom video.
 • Partypoker — tik kambario atsiųstas reportas.

*PartyPoker kambario raportas vėluoja vienu mėnesiu. Todėl jeigu Pool’e dalyvaujama pvz. spalio mėn., rezultatai keliami į Lapkričio mėn.

SM Pool rezultatai yra skaičiuojami pagal šią formulę:
Žaidėjo PoolEV adjusted = Total BIs žaidėjo  x Pool swing roi + Žaidėjo Pool  EV

*Total BIs žaidėjo: bendra suma už kurią žaidėjas įsipirko į turnyrus (žaidimų skaičius x turnyro įpirka).

*Pool swing roi: (bendras viso Pool profit – bendras viso Pool EV) / bendra įpirkų suma už kurią įsipirko visi Pool žaidėjai.

*Žaidėjo PoolEV adjusted: realus žaidėjo Pool EV uždarbis pridėjus Pool swing.

Dalis kurią žaidėjas turi persiųsti arba gauti:
Žaidėjo PoolEV adjusted – žaidėjo pool profit

*Rakeback nėra skaičiuojamas Pool rezultatuose bei atsižvelgiama tik į EV ir winnings.


SM Pool’o rezultatai, praėjus 24 val. po pateikimo, NĖRA PERSKAIČIUOJAMI. Žaidėjas privalo patikrinti ar pateikti skaičiavimai yra teisingi. Jeigu nesutinkama su skaičiavimais, privaloma apie tai pranešti per 24h valandas po rezultatų pateikimo.

Laimėjimų dalybos vyksta po rezultatų pateikimo. Žaidėjai turi 72 val. tarpusavyje atlikti pavedimus ir atsiskaityti vieni su kitais. Pavedimai turi būti atliekami į nurodytas žaidėjų sąskaitas.
*Teisingai nurodyti sąskaitą yra Jūsų asmeninė atsakomybė

Jeigu Pool EV $ adjusted yra didesnis negu Total Profit $, tuomet bus pervesta pinigų suma, kuri sulygins laimėjimus su Pool EV $ adjusted.

Jeigu Pool EV $ adjusted yra mažesnis negu Total Profit $, tuomet reikės pervesti pinigų sumą, kuri išlygins laimėjimus su Pool EV $ adjusted.

Nurodytas skaičiaus ženklas Pool’o sheete parodo, ar pinigai bus siunčiami (-), ar gaunami (+).

Kiekvienas žaidėjas yra atsakingas už jam priklausančias transakcijas. Dalyviai patys turės susitarti dėl pinigų siuntimo ir priėmimo. Jeigu žaidėjas neatsiuntė transakcijos, kuri jam priklauso atsiųsti per 72h nuo galutinių rezultatų pateikimo, tuomet yra taikomos nuobaudos. 

*Nutikus force majeure (paskyros ar piniginės užšaldymas) žaidėjas privalo kiek įmanoma skubiau informuoti SM Pool per DC kanalą. Tokios situacijos vertinamos individualiai.

Registruotis prie Pool’o galima BET KADA, o prisijungti – vos tik sulauksite mūsų patvirtinimo. Po patvirtinimo nuo sekančios dienos Jūs būsite įtrauktas į Pool’o sąrašą. Bus paimamas mėnesinis mokestis.

Visi dalyvaujantys turi prieigą prie bendrų Pool’o rezultatų stable sistemoje. Pool duomenis gali matyti tik to periodo dalyviai. 

*Bendri Pool’o rezultatai (Total Pool Buy’ins, žaidėjų skaičius, swing ir t.t.) bus rodomi viešai ir gali būti panaudoti marketingo tikslais.

Nuobauda skiriama neatlikus transakcijos laiku t.y. praėjus 72 val. ir daugiau  po rezultatų paskelbimo. Siuntėjui už kiekvieną pavėluotą parą prie traszakcijos sumos pridedama po 1% nuo siunčiamos sumos. Nuobaudos suma priklauso transakcijos gavėjui

Užsiregistruokite į SM Pool (registracija) ir registruotu paštu gausite dalyvio anketą. Patikrinus Jūsų pateikta informaciją su Jumis susisieksime.

1) Dalyvio anketos užpildymas.

2) Gaunamas patvirtinimą dėl dalyvavimo.

3) Mėnesinio dalyvio mokesčio apmokėjimas.

4) Pasirenkamos dalyvavimo sąlygos Stable sistemoje.

Tapatybės patikrinimo metu prašome pateikti asmeninę informaciją, kuri užtikrina dalyvio duomenų tikrumą. Daugiau informacijos apie duomenų rinkimą, apdorojimą ir laikymą galite susipažinti https://spinumokykla.com/privatumo-politika/.

SM Pool galimi visi Spin&Go formato žaidimai (įskaitant nitro žaidimus).

Galima žaisti visuose limituose iki nustatyto aukščiausio limito.
Aukščiausias limitas yra tas, už kurį yra atliktas mėnesinis mokestis. Jeigu norima pridėti aukštesnį limitą, tai galima padaryti bet kuriuo metu, papildomai už jį sumokėjus. Apie tai reikia pranešti DC kanale ir naujas limitas bus įtrauktas nuo sekančios dienos po patvirtinimo.

a) Winamax JP (0%; 5%; 10%; 20%), x1000 (0%; 25%; 50%), 100x (0; 50%; 80%;100%).*
b) GG network JP (0%; 5%; 10%; 20%), x100 (0%; 50%; 80%; 100%), x50 (0; 50%; 80%;100%).*
c) Pokerstars JP (0%; 5%; 10%; 20%), x240 (0%; 50%; 80%;100%), x120 (0; 50%; 80%;100%).*
d) PartyPoker JP (0%; 5%; 10%; 20%), x240 (0%; 50%; 80%; 100%), x120 (0%; 50%; 80%; 100%).*


*Pool administracija pasilieka teisę apriboti maksimalių daugiklių pasirinkimą, atsižvelgiant, bet neapsiribojant žmogaus patikimumu (ankstesnis dalyvavimas kituose pools, žaidžiami limitai, caoching/staking deal sandorių vykdymas/įvykdymas, patikimų pokerio bendruomenės narių laidavimas) – JP – 5%; x1000 – 25%.

Pradėjus žaisti, tai padaryti galima tik kitą mėnesį arba pridėjus naują kambarį.

Pool dalyvavimas pratęsiamas automatiškai pagal esamas dalyvavimo sąlygas, jeigu nepareiškiamas noras išeiti.

Norint nutraukti dalyvavimą Pool’e, privaloma pranešti apie tai DC kanale likus 5-ioms dienoms iki prasidedant naujam pool periodui (mėnesiui).

 • Taip, jeigu multiplier visiškai neįėjo į poolą (0% pasirinkta).
 • Ne, jeigu multiplier visiškai įėjo į poolą (100% pasirinkta).
 • Jeigu multiplier dalinai įėjo į poolą (pvz. 40% pasirinkta), tuomet ši dalis yra neliečiama iki periodo pabaigos. Likusi dalis (šiuo atveju 60%) priklauso dalyviui ir galimas CO atlikimas bet kuriuo metu.

Tapus Pool’o dalyviu ir prisijungus prie SM stable sistemos (www.stable.spinumokykla.com) yra suteikiamas leidimas pildyti ataskaitą. Ataskaitą galite rasti paspaudus Finansai→Mano apžvalga (atvaizdavimas dešinėje puslapio pusėje).

PT4 atliekami šie veiksmai: 

 • configure –> reporting options (nustatoma 12midnight). 
 • Statistics–>Basic→Dešinys pelės klavišas→Configure report. Search laukelyje surandamas ir pridedamas multiplier. 
 • Turnyrai filtruojami pagal didžiausią multiplier. 

Screen’o pateikimo pavyzdys:  https://gyazo.com/701be7b73c41461682cb1df3ce95e21f.

Visi pool dalyviai turi pateikti pokerio kambarių HH, kurie tikrinami ir lyginami su pateiktais rezultatais ataskaitoje. Jeigu rezultatai skiriasi ir yra reikalingos korekcijos, skirtumas keliamas į kito mėnesio Pool’o rezultatus.

Jeigu žaidėjo suvesti rezultatai skiriasi nuo HH, pasibaigus Pool’o periodui ir perskaičiavus teisingas transakcijas, jos perkeliamos į sekantį Pool’o periodą t.y. perskaičiuotas transakcijos skirtumas pridedamas prie žaidėjo sekančio mėnesio transakcijos sumos. Bendra korekcijos suma yra pridedama prie Pool’o bendrų laimėjimų (prie skilties korekcijos), kuri gali sumažinti arba padidinti bendrą Pool’o svyravimą. 

Į korekcijas yra įtraukiami nuostoliai dėl žaidėjų kaltės bei jų sugrąžinimas.

HH reikia pateikti už mėnesio laikotarpį, kurio pradžia ir pabaiga visiems pokerio kambariams yra nuo mėnesio pirmos iki paskutinės dienos (00:00 GMT+2).

Visas pateikimo procesas turi būti filmuojamas. Trumpus įrašus galima atlikti įrankiu: www.loom.com.

Video pavyzdys

Pateikimo eiga:

 1. Prisijunkite prie savo PokerCraft internetinės paskyros. Ten pasirinkite laukelį „spin and gold”. Toliau pasirinkite datą už kurią norite gauti HH (tai bus vieno mėnesio periodas dėl pool ataskaitos). Pasirinkus datą spauskite „show”. Tuomet atlikite viso ekrano nuotrauką. Ekrano kopija
 2. Tuomet pateikite ekrano įrašą naudodami www.loom.com pragramą ir įrašykite trackerio duomenis, kad matytųsi kiekvienas žaistas limitas atskirai, pagal skirtingą multiplier.

Video pavyzdys

 1. HH užsakymas:
  • Užsakykite HH per Winamax paskyrą (naršyklėje). Tai galite atlikti prisijungus prie paskyros, tuomet Meniu (viršuje dešinėje) → Account Setings → Hand History. Pasirinkite history type “sit n go” ir nustatykite periodą už kurį norite gauti HH. Ekrano kopija
  • Kai Jūsų HH bus paruoštas, iš Winamax’o gausite laišką su HH atsisiuntimo nuoroda. Ekrano kopija
 2. HH pateikimas:
  • Atsisiųskite DAT failą ir jį importuokite į savo Winamax paskyrą prisijungę prie desktop aplikacijos. Tuomet spauskite „Tools” menu ir pasirinkite „Import Hand Histories”.
  • Pasirinkite atsisiųstą failą iš laiško ir suveskite slaptažodį, kuris buvo pateiktas laiške su HH. Suvedus slaptažodį ir paspaudus “import” užsidegs žalias laukelis su nuoroda į Jūsų Winamax HH direktoriją. 
  • Nueikite į Hand History saugojimo aplanką. Apimkite visus .txt failus (Ctrl+A) ir suzipinkite. Suzipintą HH failą pavadinkite tokiu formatu: Vardenis Pavardenis WM HH 2022.09.01-2022.09.30. Pervadintą rar failą įkelkite į dropbox’ą  (palaukite kol failas bus įkeltas).

Video pavyzdys

1. HH užsakymas:
  1. Parašykite laišką Pokerstars support’ui ([email protected]) arba prašykite HH per PS aplikaciją prisijungus prie savo paskyros. Laiškas turėtų atrodyti maždaug taip:

“Hello,
I kindly ask you to send my hand history for
the following period: from 2022.09.01  to 2022.09.30.
Best Regards”

 • Kai Jūsų HH bus paruoštas gausite laišką iš Pokerstars su savo HH bei paaiškinimu kaip jį atidaryti. Ekrano kopija
 2. HH pateikimas
  1. Jeigu gavote HH nuorodą:
   • Atsidarykite laišką, kairiajame kampe an siuntėjo informacijos, parodykite siuntėjo informaciją. Ekrano kopija
   • Persiųskite laišką gautą iš Pokerstars į [email protected]
  2. Jeigu gavote HH Zip formatu:
   • Atsidarykite laišką, kairiajame kampe an siuntėjo informacijos, parodykite siuntėjo informaciją. Ekrano kopija
   • Parsisiųskite zip failą gautą laišku iš Pokerstars ir pavadinkite tokiu formatu: Vardenis Pavardenis WM HH 2022.09.01-2022.09.30.
   • Pervadintą failą įkelkite į dropbox’ą  (palaukite kol failas bus įkeltas).
3. PS audito pateikimas:
 1. Užsisakykite auditą iš PS kambario. Audito nustatymai turi būti tokie:
  • Kalba privalo būti ENG;
  • Audite turi būti žaistas bent vienas spin’as;
  • Formatas .CSV;
  • Slaptažodis – 12345;
 2. Pokerstars laišką su audito failu persiųskite SM Pool’o administracijai [email protected]

PartyPoker žaidėjams nereikia nieko pateikti.

Po Pool‘o bendrų rezultatų paskelbimo, mėnesio 6-9 dienomis, atliekami mokėjimai į nurodytas žaidėjų sąskaitas.

1. Dėl duomenų trūkumo:

  • Pokerstars
   • Dalyvis nepateikė audito duomenų.
   • Dalyvis nepateikė HH už Pool’o periodus, kuriuose dalyvavo.
   • Dalyviui nepateikus HH, transakcija limituojama iki 30BI (arba iki $3000). Limitas galioja iki HH pateikimo ir patvirtinimo.
  • Winamax ir GGpoker
   • Dalyvis nepateikė HH.
  • PartyPoker
   • Jeigu PartyPoker administracija nepateikė reporto laiku, tuomet transakcijos nusikelia į kitą poolo periodą.

2. Dalyviui nepateikus HH, transakcija limituojama iki 30BI (arba iki $3000). Limitas galioja iki HH pateikimo ir patvirtinimo.

3. Transakcijos gali būti atidėtos, jeigu administracija turi įtarimų dėl rezultatų klastojimo.

4. SM Pool’as turi teisę pareikalauti 75% dalyvio upswing’o, kuris privalo būti pervestas per 3 dienas nuo pranešimo išsiuntimo dienos.

Visi dalyvaujantys turi prieigą prie bendro Pool’o rezultatų sheet’o, kuris talpinamas SM Pool DC kanale. Pool duomenis gali matyti tik to periodo Pool’o dalyviai. 

 • Jeigu rezultatas rodo (+) ir turite gauti transakciją.
 • Jeigu rezultatas rodo (-) ir turite siųsti transakciją.
 • SM turi teisė paprašyti audito, hand history, transakcijų ir turnyrų istorijos, bet kokios įmanomos ataskaitos apie žaidėjo veiksmus arba programinės įrangos naudojimą. Tokios informacijos SM turi teisę prašyti kol yra Pool’o dalyviu bei 6 mėn. po nutraukimo. Esant reikalui, dalyvis (buvęs dalyvis) privalo suteikti prieigą prie savo kompiuterio (per ekrano dalijimosi programą) ir leisti patikrinti informaciją susijusią su SM Pool.
 • Jeigu turnyro metu įvyksta chip dumping ar sukčiavimas, dalyvis yra laikomas pirmos vietos prizo laimėtoju.
 • Jeigu dalyvio paskyra užšaldoma, jis iš karto privalo apie tai informuoti SM Pool administraciją ir pateikti tai įrodančią medžiagą: nuotraukas arba laiškus. Esant reikalui, dalyvis (buvęs dalyvis) privalo suteikti prieigą prie savo kompiuterio (per ekrano dalijimosi programą) ir leisti patikrinti informaciją susijusią su SM Pool.
 • Jeigu dalyvio paskyra uždaroma visam laikui dėl pokerio kambario taisyklių pažeidimų, tuomet reikalingas transakcijas dalyvis privalo atlikti iš savo asmeninių lėšų.
 • Jeigu dalyvio paskyros užšaldymas įvyko iki einamojo mėnesio Pool’o pabaigos, rezultatai yra anuliuojami ir perskaičiuojami kitam Pool’o periodui iki problemos išsprendimo.

Registracija į SM Pool

Trumpai norime supažindinti su priėmimo procesu

Registracija į anketą

Nukreipimas į anketą

Anketos pildymas​

Dalyvio patvirtinimas

Ačiū !


Mes gavome tavo aplikaciją!

Turėsime dar keletą papildomų klausimų, tačiau, kol kas gali atsipalaiduoti ir ramiai laukti.

Susisieksime per 48 valandas.

Jeigu negautum iš mūsų žinios per šį laiko tarpą, tuomet nepatingėk susisiekti su mumis: [email protected] ir kaip kaip įmanoma greičiau viską išspręsime.

Linkėjimai nuo SMStaking.com!

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.