Spinų Mokyklos Blog’ų konkurso apžvalga’22

 · Skaitymo laikas: 7 min

Nors pokerio blog’ai nėra naujiena, bet jau ne pirmus metus skatiname tokią žaidėjų iniciatyvą dėl keletos, bet labai svarbių priežasčių. Kokios tos priežastys ir kaip Mes tai skatiname skaitykite žemiau, o dabar trumpai apie 2022 metų blog’us.

Per metus turėjome galimybę sekti net 6-ių žaidėjų pokerio kasdienybę. Vieni dalinosi savo tikslais, kiti pasiekimais, o buvo ir tokių, kurie sugalvojo savo gyvenimo kasdienybės detales nufilmuoti, jog skaitovams (šiuo atveju žiūrovams) būtų lengviau pajausti profesionalaus pokeristo gyvenimą. Skyrėsi ne tik temos ir formatai, bet ir rašomų tekstų ilgumas bei dažnumas. Todėl 22-aisiais, kiekvienas pokeriu besidomintis žmogus galėjo pasirinkti sau tinkamiausia blog’ą.

Ir štai, prabėgus metams, atėjo laikas išrinkti SM metų blog’erį, kuriuo galėjo tapti trys pretendentai:

1. Aurimo (#Pulsas) blog’as “aurimo-road-to-500s”. Nors pirmus pusę metų skaitytojai galėjo sekti tik žaidėjo mėnesio grafikus ir jų trumpas apžvalgas, tačiau laikui bėgant blog’as įgavo savo “veidą”. Tai tapo vieta, kurioje susipynė pokerio suteikiamos laisvės (kelionių aplink pasaulį) ir crush’inančių Spin&Go rezultatų (mėnesinės apžvalgos) derinys. Jeigu praleidote, labai rekomenduojame paskaityti.

2. Tito (#Ganchas) vlog’as “ganchas-vlog-pokeris-ir-panasiai”. Savo blog’ą pradėjo žodžiais “Rašyme daug malonumo nejaučiu…”, kurių dėka viskas persikėlė į vlog formatą! Žiūrovų pamėgtas “Pokeris & Panašiai” tiesiog visiems leido atsipūsti ir su šypsena veide stebėdi asmeninį pokerio žaidėjo gyvenimą, kuriame netrūko nei sarkazmo, nei humoro elementų. Visus video galite rasti Gancho youtube kanale.

3. Artūro (#boosaz) blog’as “boosaz-pokeris-ir-ne-tik”. Žemiškas ir daugeliui pažįstamas turinys. Pasakojama apie pokerio derinimą su kitomis veiklomis (šeima), pasidalinimas tiek limitų kilimais, tiek kritimais, o galų gale apžvalgomis ir sprendimais. Žaidėjas mėgstantis išsikelti tikslus ir bandyti juos įgyvendinti. O metų gale visiškai perėjęs prie FULL TIME pokerio! Įdomu kaip sekėsi? Užsukite į jo kanalą.

Tai 3-ys Spin&Go formato pokerio žaidėjai, kurie nors rašo viena tema, bet sugebėjo atrasti visiškai skirtingus žanrus ir kelius patraukiant Jūsų – skaitytojų dėmesį. Nors džiaugiamės visais, kurie rašė savo blogus 2022 metais, tačiau nugalėtojas tik vienas, o po Jūsų balsavimo, SM metų blog’erio (šiuo atveju vlog’erio) nugalėtoju tampa Titas!!! Sveikiname su pergale, kurios prizas – ateinančius 6 mėn. SM grąžins 20% iš savo dalies nuo žaidėjo atliktų CO!

Visiems likusiems, kurie rašė blog’us, už aktyvius mėnesius mokykla grąžino 10% iš savo dalies nuo žaidėjo atliktų CO.

Skelbiamas Spinų Mokyklos
Blog’ų konkursas’23!

Pasaulyje yra daug garsių ir pasiekusių pokerio žaidėjų, kurie mielai dalinasi savo patirtimi, patarimais ir asmeniniais išgyvenimais. Tačiau Mums svarbu, jog kiekvienas žaidžiantis Spin&Go formatą, galėtų rasti vietą, kurioje atrastų kitų žmonių išgyvenimus, žaidimų apžvalgas, patarimus bei užsibrėžtų tikslų įgyvendinimus. Nes tai motyvuoja, tai leidžia suprasti, jog ne “tik man vienam” nutinka tokios situacijos, tai praturtina pokerio žaidėjo kasdienybę.

Todėl jeigu manai taip pat, turi noro dalintis bei leisti kitiems stebėti tavo pokerio kelionę, prisijunk. Tai bus puiki proga pažinti save, atrasti savo blog’o stilių ir formatą, o galų gale įkvėpti kitus. O didžiausius įkvėpėjus, kaip jau perskaitėte, Mes apdovanojame. ?

Sąlygos ir prizai

Blog’e galima rašyti viską, kas liečia gyvenimą susijusį su pokeriu. Reikalavimas yra tik du – kiekvieną mėnesį apžvelgti savo mėnesinius rezultatus ir tai pateikti anglų kalba.

Turi kuo pasidalinti? Puiki progra tą padaryti dabar, nes kiekvievas dalyvis galės pasigerinti savo DEAL! Už kiekvieną aktyvų mėnesį (skaičiuojama nuo pirmojo update’o) mokykla grąžins 10% nuo kiekvieno žaidėjo atlikto CO!

O metų gale vėl rinksime geriausią blog’erį!!

1vieta: mokykla ateinančius 6 mėn grąžina 20% iš savo dalies nuo žaidėjo atliktų c/o

2vieta: mokykla ateinančius 4 mėn grąžina 20% iš savo dalies nuo žaidėjo atliktų c/o (jeigu dalyvauja 6-10)

3vieta: mokykla ateinančius 2 mėn grąžina 20% iš savo dalies nuo žaidėjo atliktų c/o (jeigu dalyvauja 11+)

Sėkmės visiems!

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.