Pokerio mokymai: viskas ką reikia žinoti

 · Skaitymo laikas: 6 min

Ar prie pokerio stalų jums sunkiai sekasi nuolat gauti pakankamą pelną? Ar jūsų rezultatai geriausiai apibūdinami kaip „kažkur ties pelningumo riba” jei atsakymas yra TAIP, tada pokerio mokymai yra tas dalykas ko jums reikia.Pirmiausia nesijaudinkite, nes esate ne vienas. Tai apibūdina daugumos pokerio žaidėjų rezultatus. Tačiau dažnai tik kelios nedidelės pokerio strategijos korekcijos gali pakeisti jūsų žaidimą iš vidutinio į pelningą.

Pokerio mokymai – kokia prasmė?

Pokerio mokymai yra veiksmingiausias būdas tobulinti savo įgūdžius. Paprastai tariant, geriausias būdas pagerinti savo, kaip pokerio žaidėjo, įgūdžius yra mokymasis. Žaidžiant žaidimą su mažais pranašumais, labai svarbu atidžiai apsvarstyti daugybę sudėtingų sprendimų, su kuriais susiduriate, ir išmokti juos visus efektyviai įvertinti.

Nesupraskite manęs neteisingai: patirtis taip pat labai svarbi. Tačiau neįmanoma apsvarstyti visų pokerio niuansų ir subtilybių žaidžiant – kai tenka veikti spaudžiant laikui.

Pokerio mokymų tipai

Atsižvelgiant į internete prieinamų išteklių kiekį, pradedantiesiems pokerio žaidėjams dar niekada nebuvo taip lengva išmokti žaisti pokerį, o labiau patyrusiems – tobulinti savo žaidimą. Toliau pateikiamas sąrašas įvairių būdų, kuriais galite mokytis – kiekvienas iš jų turi savų privalumų, todėl pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka, yra puikus būdas pradėti mokytis.

Pokerio mokymo vaizdo įrašai

Vienas iš populiariausių pokerio mokymosi būdų – žiūrėti pokerio mokomuosius vaizdo įrašus. Tiems iš jūsų, kuriems sunku susikaupti ilgesnį laiką, jie gali būti naudingi, nes dažnai yra trumpi ir patrauklūs žiūrėti.

Stenkitės žiūrėti pokerio mokymo vaizdo įrašus, kuriuos įrašė patyrę ir gerai žinomi žaidėjai, kad būtumėte tikri, jog medžiaga yra teisinga ir kokybiška.

Pokerio straipsniai ir knygos

Dar vienas iš populiariausių būdų tobulinti pokerio žaidimą – skaityti atitinkamus straipsnius apie pokerio mokymai. Tokie šaltiniai yra puikus pagalbininkas ir suteikia jums paruoštų pastabų, kurias vėliau galėsite pakartoti.

Galimi variantai:

  • Pokerio mokymai straipsniuose apie grynųjų pinigų žaidimą
  • Turnyrų pokerio mokymai straipsniai
  • Straipsniai, skirti gyvo pokerio žaidėjams
  • Straipsniai internetinio pokerio žaidėjams

Kalbant apie knygas, atkreipkite dėmesį į jų išleidimo datą ir atsargiai rinkitės itin seną medžiagą. Pokerio strategija greitai vystosi, todėl norite būti tikri, kad neatsiliekate nuo jos. Atsižvelgiant į tai, kiek laiko užtrunka parašyti ir išleisti knygą, joje propaguojamos strategijos gali greitai pasenti.

Tai nereiškia, kad nėra gerų pokerio knygų. Pavyzdžiui, Matt Janda „Applications of No Limit Hold’em” yra šedevras.

Pokerio forumai

Jei turite su strategija susijusį klausimą arba norite sužinoti kitą nuomonę skelbdami forume galite gauti atsakymą. Be to, atsakydami į kitų klausimus bendruomenei, galite pasitikrinti ir įrodyti savo žinias.

Mažos draugų grupės

Dalyvavimas grupėse yra vienas iš geriausių, jei ne pats geriausias, būdų tapti geresniu pokerio žaidėju. Turėdami draugų ratą, turite galimybę vieni kitiems perteikti idėjas ir aptarti buvusias klaidas. Mentalinis iššūkis, kurį meta žmogus, esantis panašaus ar panašaus lygio, yra nuostabus augimo veiksnys.

Tokios grupės paprastai susiburia per forumus ir toliau bendrauja per „Skype” arba „Discord”.

Jei turite pokerį žaidžiančių draugų aptarti strategiją su jais gali būti dar lengviau – tai gali būti smagus būdas mokytis. Įsitikinkite, kad esate sąžiningi vienas su kitu, nes tai yra pagrindinė konstruktyvių pokalbių apie pokerį dalis.

Pokerio transliacijos per „Twitch” ir „YouTube

Transliacijų stebėjimas gali būti ir linksma, ir informatyvi pokerio mokymo priemonė. Jei nueisite į „Twitch” ir ieškosite „pokerio”, ten visada bus galima rasti transliuotojų, žaidžiančių pokerį ir komentuojančių savo veiksmus.

Kai kurios transliacijos yra labiau mokomosios nei kitos, o apskritai atrodo, kad „Twitch” pokerio transliacijose daugiausia žaidžiama turnyruose, kurie pokerio mokymai yra geriausi teks pasirinkti jums ekspermentuojanti įvairius būdus.

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.