Patarimai kaip tapti geresniu “Spin & Go” žemų įpirkų žaidėju

 · Skaitymo laikas: 3 min

Pradėk nuo pagrindų

Skamba paprastai, kaip ir bet kurioje srityje norint tapti laimėtoju derėtų pradėti nuo pradmenų ir žingsnis po žingsnio tobulėti. Pokeris ne išimtis, solidus žaidimas susideda iš užtikrinto “pre-flop” žaidimo, bei žinių ir patirties žaidžiant “post-flop”. Tačiau vienas smagiausių dalykų, žaidžiant žemuose įpirkuose yra tas, kad žaidėjai padaro begalę klaidų prieš pamatant flop’ą. Tai galite išnaudoti, turėdami tvirtus pagrindus “pre-flop”. Skirkite pakankamai laiko ir energijos mokydamiesi teisingus rankų diapazonus (range), nes tai yra kelias į pelningą post-flop žaidimą.

Solidus “bankroll’as”

Kadangi “Spin & Go” yra vienas iš rizikingiausių žaidimo tipų ir variacija dažnai būna negailestinga, “bankroll’o” valdymo įgūdžiai yra būtini. Mūsų rekomendacija mažiau patyrusiems žaidėjams, naudotis “saugaus” kilimo limitais keliu. Jeigu planuojate savo kelionę nuo 1$ limito, pradėkite su 300BI (300$). Norėdami savo jėgas išbandyti 2-5$ limituose, atitinkamai sekite savo “bankroll’ą” tarp 600-1000$.

Solidus pre-flop planas, bei disciplina įpirkų valdyme, padės sumažinti variaciją ir greičiau kilti limitais be streso.

Psichologijos svarba

Strategija, bankroll’o valdymas, koja kojon eina su psichologiniais išbandymais. Kai tenka patirti negatyvią variacijos pusę, dauguma žemesnių limitų žaidėjų, tiesiog palieka savo bankroll’us prie stalų. Skirkite dalį laiko perskaityti mėgstamą psichologijos knygos skyrių ar peržiūrėti video, skirtą psichologijos įgūdžių tobulinimui. Eksperimentuokite ir stiprinkite savo „mindset’ą” su įvairiais mėnesiniais iššūkiais, tokiais kaip, šaltas dušas, meditacija ar plank’as. Svarbu nepamiršti, kad pokeris yra maratonas, o ne sprintas. O tame maratone, bus įvairiausių pakilimų ir nuopuolių.

Džiaukitės pergalėmis, mokykitės iš pralaimėjimų ir nebijokite klaidų, nes tai yra proceso dalis.

Galbūt Jums vis nepavyksta įgyvendinti savo pokerio svajonių, tačiau Jus veža nuolatinis tobulėjimas, norite save apsupti bendraminčiais, ar tiesiog hobį paversti papildomų pajamų šaltiniu? Susisiekite su mumis www.spinumokykla.com arba bendrame “SpinuMokykla” discord kanale https://discord.com/invite/rVEM6nd.

Iki kitų kartų!

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.