Mokyklos trenerių gretose – Spinų Mokyklos įkūrėjas

 · Skaitymo laikas: 6 min

Norint įvertinti mokymo kokybę, viskas remiasi į žmones, kurie moko – trenerius. Ši vieta Spinų Mokyklai yra labai svarbi, todėl stengiamės užtikrinti aukščiausio lygio žinias ne tik mokiniams, tačiau ir treneriams. O tuo rūpinasi pagrindinis mokyklos treneris ir jos įkūrėjas – Erikas Laugžemys.

Nuo ko prasidėjo tavo kelias pokerio pasaulyje?

Kol buvau dar mokykloje mano klasiokas sugebėjo nusipirkti automobilį žaisdamas pokerį. Tuo metu, ypač būnant dar mokykloje paskutinėse klasėse, supratau, jog čia gali būti mano sritis, kur galima užsidirbti nemažai pinigų ir nesudėtingu keliu. Žinoma, tas kelias nebuvo toks lengvas kaip galvojau, bet tapo pelningesniu nei įsivaizdavau.

Kaip atsidūrei trenerio pozicijoje?

Greičiausiai tai, jog baigiau medicinos mokslus jau pasako, kad esu akademiškas žmogus. Patinka mokytis ir tobulėti pačiam, bet tuo pačiu mėgaujuosi mokymo procesu. Todėl mano, kaip pokerio trenerio, kelias prasidėjo tuomet, kai pradėjau demonstruoti aukštus rezultatus tiek mokykloje, kurioje mokiausi, tiek ir pasaulinėje žaidėjų rinkoje. Būtent tai man ir leido pradėti mokyti kitus ir per 2-3 savaites jau turėjau pirmuosius 12-ą mokinių.

Ko gali iš tavęs tikėtis mokinys?

Per daug metų surinktų žinių ir asmeninės patirties pritaikymo pamokose. Stengiuosi suformuoti tinkamą žaidėjo požiūrį į vykstančias situacijas, skatinu pasitikėti procesu ir tikėti long-term rezultatais, kad ir kaip kartais tai gali būti sunku. Bendrai kalbant, eiti vienam pokerio keliu ir demonstruoti gerus rezultatus yra labai sudėtinga. Visa tai suprasdamas, prisiimu atsakomybę tai išgyventi kartu, padėti žaidėjui nenuleisti rankų sudėtingais momentais bei siekti pergalių.

Kokiomis savybėmis pasižymi geras mokinys?

Jeigu atvirai, tai žmogus nolifer’is. Su jais dirbti ir siekti rezultatų yra paprasčiausia. Teko jau ne kartą įsitikinti, kad ilgoje perspektyvoje sunkus darbas laimi prieš talentą. Žinoma, reikia nepamiršti, kad žaidimo kokybė yra labai svarbu, tačiau be kiekybės nieko nebus. Todėl žaidėjas, galintis ir norintis skirti daug laiko žaidimui ir tobulėjimui, turi daug didesnius šansus pasiekti gerų rezultatų nei talentingas žmogus, kuris neskiria tam laiko.

Ar gali papasakoti apie savo treniravimo metodiką?

Esu labai smulkmeniškas ir mėgstu įsigilinti į situacijas su kuriomis susiduriu tiek pats, tiek mano mokiniai. Stengiuosi nepalikti neišspręstų situacijų, nes žinau, kokios brangios jos gali būti ateities žaidimuose. Stengiuosi išlaikyti žaidėjo pastovumą – sprendžiame rutinos klausimus, downswing’ų problemas, psichologinius iššūkius. Kadangi pats stengiuosi dirbti ir tobulėti kiekvieną dieną, tai leidžia išlaikyti aštriausią protą ir būti profesionalu savo srityje – Spin&Go.

Kas tau pačiam labiausiai patinka žaidžiant pokerį?

Man patinka, jog pokeris tai nuolatinė smegenų mankšta, nuolatos galima tobulėti ir viskas paremta varžybų principu. Kam nepatinka būti nugalėtojais? Juolab, kai už pergales atitinkamai ir atsilyginama. Taip pat patinka stebėti ir savo mokinių pasiekimus, džiaugiuosi matydamas kai jie pasiekia tokį lygį, kai gali žaisti prieš kitus geriausius pasaulio žaidėjus. O galiausiai patinka, jog Mokyklos bendruomenė tapo labai svarbi mano asmeninio gyvenimo dalimi – kartu švenčiame, kartu keliaujame ir kartu tobulėjame.

Kokį patarimą duotum pokerio entuziastui?

Pokeris ir downswing, tai du neatsiejami dalykai, kad ir kaip gerai sektųsi, tačiau downswing išvengti niekam nepavyks. Reiktų prisiminti, kad downswing kaip ateina – taip ir praeina, todėl stenkitės visada išlaikyti tikėjimą savimi bei mokymosi procesą aukščiausiame lygyje. Šiame žaidime svarbiausia į viską stengtis žiūrėti long-term perspektyvoje. Ir nepamirškite – su value – go BIG.

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.