Mokyklos trenerių gretose – Spin&Go GTO  specialistas

 · Skaitymo laikas: 6 min

Prisijungęs prie SM Staking ir karjerą pradėjęs 5s limite per trumpiausią sutarties žaidimų kiekį pakilo iki 50s. Tai padarė per maždaug 6 mėnesius, todėl gavo pasiūlymą prisijungti prie SM trenerių komandos. Treneris, kuris akcentuoja žaidimo kokybę, o ne žaidimų skaičių, Pure GTO specialistas – Dovydas Jonušas.

Kaip tapai Spin&Go žaidėju, kuriam pavyko taip greitai kilti limitais?

Į SM Staking atėjau būdamas 5s limito žaidėjas, galima sakyti dar ganėtinai „žalias“. Po sužaistų 1k žaidimų pakilau į 10s limitą, po dar sužaistų 4k žaidimų (apie 3 mėn.) pakilau iki 25s limito. Pasiekti 50s limitą prireikė dar apie 3 mėnesių. Bendrai tariant per 6 mėnesius pakilau nuo 5s iki 50s. Žinoma, nepriklausant SM Staking taip greitai kilti limitais būtų buvę neįmanoma. Mokykla man suteikė prieigą prie didžiulės informacijos bibliotekos, organizuojamos grupinės pamokos, skirtas asmeninis treneris.

Padariau tai, kas buvo būtina – nusistačiau aišku tikslą, jog noriu tapti pokerio profesionalu. Prieš tai dirbau ofise, todėl daviau sau puse metų ir iškėliau sąlygą „arba rimtai pradedu užsiimti pokeriu, arba grįžtu į ofisą“. Mano tikslas nebuvo žaisti 5s limite, mano tikslas buvo kilti limitais. Kai dalis suko didesnį žaidimų kiekį, aš koncentravausi į žaidimo EV. Daugiau nei pusė laiko skyriau mokytis strategijos, kelti žaidimo kokybę. Pirma išmokau geriau žaisti, o paskui pradėjau didinti žaidimų skaičių.

Kas svarbu norint greitai tobulėti Spin&Go?

Profesionalus požiūris į pokerį. Visi turime vadinamą „A game būseną“, kurios metu žaidžiame savo geriausią pokerį, bet svarbu suprasti, kad ši būsena nėra atsitiktinė. Mūsų atliekamas pasiruošimas žaidimo sesijoms ir darbas su savimi tarp jų nulemia kaip dažnai demonstruosime savo geriausią žaidimą.

Didžiulė konkurencija pokeryje skatina ugdyti discipliną, gerus įpročius, tobulėti kaip asmenybei. Todėl raginu domėtis psichologine sveikata, skaityti saviugdos knygas, atrasti sau tinkamų būdų kaip išlaikyti koncentraciją žaidimo metu.

Kaip ir kokiais metodais padedi mokiniams pasiekti savo tikslų?

Labai paprastai – bandome sudaryti standartinę rutiną. Išsiaiškiname kokie yra mokinio trumpalaikiai ir ilgalaikiai tikslai, išsiaiškiname šiuo metu esančias pagrindines problemas ir daromas klaidas, o tuomet pradedame laikantis rutinos, gerinti žaidimo kokybę. Pokeris nestovi vietoje, todėl kiek įmanoma stengiuosi padėti tiek strategijos, tiek savijautos klausimais. Reikia pabrėžti ir tai, jog tam tikrų dalykų niekur negalėsi rasti aprašytų internete. O ir pats pokeris tampa vis sudėtingesnis, todėl treneris yra reikalingas norint greičiau ir lengviau tapti profesionaliu pokerio žaidėju.

Kodėl tau patinka treniruoti?

Pirmiausia tai labai daug laiko praleidau Pure GTO situacijų analizavimui. Man patinka studijuoti Hand‘us ir tuo labiau apie juos padiskutuoti. Vesdamas pamokas ne tik perduodu įgytas žinias, bet ir šlifuoju savo paties žaidimą. Treniruodamas kitus daugumą situacijų sutinki šimtus kartų, kas leidžia jas perprasti iki automatizmo lygio. Kai matai, kad mano pamokos kitam rūpi, jam sekasi jas įsisavinti, pajauti prasmę tame ką darai.

Dirbdamas ofise įgavau naujų žmonių apmokymo patirties, juos koordinavau ir padėjau lavinti įgūdžius. Apskritai, man pačiam labai nepatinka kai aiškinimas būna sudėtingas, todėl aš viską stengiuosi pateikti paprastai, mokymą ir diskusiją paversti lengva ir suprantama. Informaciją pateikiu kasdieniais pavyzdžiais, o svarbiausia orientuojuosi į mąstymo procesą: kaip nuėjo iki klaidos, kaip priėmė sprendimą, o ne tiesiog sprendžiu esamą smulkią klaidą.

Kokį patarimą duotum pokerio entuziastui?

Tikriausiai nepasakysiu nieko naujo, tam tikri dalykai yra būtini, pvz. bent pusę laiko praleisti prie pokerio studijavimo. Pagrindinti suspėsi vėliau, pradžioje išmok gerai pagrindus ir pasikelk limitą. Akcento dėjimas ant ChipEV, o ne stalų ir žaidimų kiekis, yra geriausias pasirinkimas. O protingiausias –nešvaistyti laiko bandant išmokti Spin&Go žaidimo savarankiškai ir prisijungti prie SM Staking. Mokykloje gausi aukščiausio lygio informacinę bazę, asmeninio trenerio dėmesį ir kitus niekur kitur nesutinkamus privalumus.

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.