Mokyklos trenerių gretose – pokerio disciplinos specialistas

 · Skaitymo laikas: 4 min

Greitas ir sėkmingas limitų kėlimas yra svarbus ne tik mokiniui, bet ir Mokyklai. Žinodami, kad tai nėra lengva užduotis, ieškome nuolatinių sprendimų galinčių tai išspręsti. Vienas jų – disciplinos treneris Andrius Iljinas! Daugiau nei 10 metų patirties įvairiose pokerio formatuose leidžia mokiniams išvengti pagrindinių klaidų, kurios stabdo tobulėjimą.

Kaip atsidūrei trenerio pozicijoje?

Pirmiausia buvau pastebėtas dėl savo gerų žaidimo rezultatų 100s limite. Antra, turėdamas sukauptą patirtį įvairiose pokerio disciplinose, sugebėjau pamokų metu ne tik mokytis, tačiau ir diskutuoti kartu su treneriu įvairiais klausimais. Būtent tai buvo pastebėta ir leido tapti mokyklos treneriu – mano gebėjimas aiškiai dėstyti mintis ir jas pagrįsti teorinėmis bei praktinėmis žiniomis.

Ko gali iš tavęs tikėtis mokinys?

Nuolatos mokausi iš savo klaidų, atlieku savianalizę, vietoj standard žaidimo žaidžiu exploitive. Kaip jau leidau suprasti, savo žaidimą ir daromas klaidas vertinu labai griežtai, todėl daug reikalauju ir iš mokinių. Nors turime nemažai bendravimo su mokiniais ne tik pokerio temomis, tačiau pamokos metu stengiuosi išlaikyti mokymosi aplinka. Taip pat kuriu individualų santykį: informaciją pateikiu aiškia ir suprantama kalba, parinku tik tam žaidėjui aktualias temas, smulkmeniškai gilinuosi į kiekvieno žaidimą.

Ar gali papasakoti apie savo treniravimo metodiką?

Norėdamas padėti žaidėjams išvengti daromų klaidų išlaikau griežtumą ir discipliną. Stengiuosi diegti supratimą, jog pamoka tai yra tam tikros temos palietimas. Visas mokymasis ir tobulėjimas vyksta po pamokos, kai atliekami “namų darbai”. Esu išgyvenęs tiltus, dawnswingus bei psichologinį perdegimą, todėl vesdamas pamokas vadovaujuosi realia asmenine patirtimi ir patikrintomis žiniomis.

Kas tau pačiam labiausiai patinka žaidžiant pokerį?

Vienareikšmiškai tai yra pokerio suteikiama laisvė. Šiame žaidime perspektyvoms ribų nėra, o man kaip perfekcionistui tai didžiausias pliusas. Kadangi šioje srityje reikalingas nuolatinis tobulėjimas, todėl augdamas kaip pokerio profesionalas, tampi ir geresnė savo versija visose gyvenimo srityse.

Kokį patarimą duotum pokerio entuziastui?

Pradėjus žaisti pokerį kartais išsikeliami labai dideli lūkesčiai. Tai nėra blogai, tačiau norint juos įgyvendinti būkite pasiruošę turėti daug kantrybės. Atėjus dienai, kai nuspręsite išeiti iš samdomo darbo, o to aš Jums ir linkiu, darbo krūvis tikrai nesumažės. Norint tapti sėkmingu pokerio žaidėju, būkite pasiruošę daug ir nuosekliai dirbti.

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.