Kodėl verta rinktis Spin&Go pokerio formatą?

 · Skaitymo laikas: 3 min

Spin&Go tai yra greito formato pokerio žaidimas, kuris kasmet susilaukia vis daugiau populiarumo. O pagrindinės to priežastys, kodėl žmonės renkasi šį formatą ir kodėl verta jau DABAR prisijungti prie Spinų Mokyklos yra tokios:

Tinka ir naujokams

Žaidimo formato ir laimėjimų struktūra yra pritaikyta visų lygių ir įvairios patirties turintiems žaidėjams. Būtent tai leidžia pradėti žaisti nuo žemų limitų, juose mokytis ir tobulėti nejaučiant didelės įtampos. O Mokykla siūlo Jums asmeninį trenerį, privačias pamokas ir nuolatines konsultacijas, jog Jūsų turimas potencialas būtų panaudotas maksimaliai.

Spin&Go turnyrai vyksta online

O tai reiškia, kad galima žaisti iš sau patogiausios vietos ir sau patogiausiu laiku. Turite kitą darbą, turite laisvalaikį, kurio negalite atsisakyti, mėgstate keliauti ar tiesiog nemėgstate keltis anksti ryte? Savo skiriamą laiką galėsite planuotis kaip tik norėsite, o kad nepasimestumėt tarp turimos laisvės, padėsime planuotis ir nustatyti tinkamiausią intensyvumą. Tai leis užtikrinti Jūsų gerėjančius rezultatus.

Greitas formatas

Mėgstate greitai atlikinėti sprendimus ir nepatinka per ilgai trunkantys procesai? Šis pokerio formatas neleis Jums nuobodžiauti, nes vieno žaidimo trukmė trunka apie 10 minučių, o tai leidžia greičiau kaupti patirtį ir mokytis iš skirtingų situacijų. O ilgai nesitęsiantys žaidimai leis laisviau planuotis ir kasdienes veiklas, nes nebūsite įpareigoti ilgiems prisėdimams.

Tikimybė laimėti didelę pinigų sumą

Įprastai Spin&Go turnyrai turi mažesnes įpirkas nei tradicinio pokerio turnyrai, bet prizinis fondas gali būti daug didesnis, ypač jeigu išsisuka retas, bet didelio koeficiento turnyras. Tai reiškia, jog visada turite galimybę per trumpą laiką laimėti didelę pinigų sumą patiems neišleidžiant didelių sumų. O kol lauksite laimingo išsukimo, būnant Mokyklos mokiniu, turėsite galimybę dalyvauti SM Pool ir taip sumažinti savo žaidimų patiriamą finansinę variaciją.

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.