Kodėl verta prisijungti prie “SpinuMokykla” 2022–aisiais?

 · Skaitymo laikas: 5 min

Mes, kaip “SpinuMokyklos” bendruomenė, pasidalinsime reikšmingais aspektais kodėl verta būti pokerio mokyklos dalimi. Tiesa, tuos aspektus suskirstėme ir išplėtojome atskirose kategorijose. Taigi, trumpai apie kiekvieną iš jų.

Bendruomenė

Pokerio kelias panašus į vienišo vilko bandančio užkariauti populiaciją ir patekti tarp 1% stipriausių. Daug vienišų valandų prie ekrano, daug neaiškių spot‘ų, psichologinė įtampa, mintys „ar tik man čia vienam taip blogai sekasi?“, downswing‘ai ir t. t. Niekas nepasakys, kad vienam neįmanoma įveikti viso to, tačiau pasitelkus iškalbingą afrikiečių patarlę – „nori eiti greitai – eik vienas, nori eiti toli – eik kartu“ – išties lieka erdvės minčiai.

Nuolatinis tobulėjimas

Ar daug kartų teko patirti “beždžionišką” tilt‘ą, po kurio reikia daryti deposit‘ą? Ar žinote, kokios yra tilt‘o formos? Ar turite pokerio warmup’o rutiną? Ar pavyksta pritaikyti saugias ir agresyvias bankroll‘o valdymo strategijas? Tikime, kad turite atsakymus į vieną ar, galbūt, netgi ir į visus klausimus, tačiau ar tikrai pavyksta viską pritaikyti praktikoje ir tobulėti? SM šioje vietoje Jums tikrai padės!

Pokerio strategija

Taigi, prisijungus prie “SpinuMokyklos”, Jums bus suteiktas ne tik finansavimas (kurį aptarsime vėliau), bet ir bus paskirtas asmeninis treneris, kuris Jus lydės visos pokerio kelionės metu. Tiesa, įvertinus Jūsų patirtį, strategijos išmanymą ir limitą, nuo kurio pradėsite, šalia Jūsų bus žmogus, kuris yra keliais žingsniais priekyje Jūsų. Juk vieni pradės nuo range lentelių mokymosi, kiti nuo post-flop strategijos šlifavimo ir pan. Šiuo atveju, norėtume pažymėti, kad mes savo video bibliotekoje turime sukaupę šimtus pamokų, kurių besiklausydami ištarsite sau ne vieną nebylų „aha“…

Pokerio psichologija

Tačiau reikia nepamiršti to, kad strategija koja kojon eina su psichologija. Akivaizdu, kad sporto ir verslo psichologija yra gana panaši; suaugusiojo žmogaus mokymosi modeliai nesikeičia jau šimtus metų. Tad per grupines psichologijos pamokas aptarsime reikalingus įpročius, tobulinsime mindset‘ą ne tik prie pokerio stalų, bet ir Jūsų asmeniniame gyvenime! Dar daugiau – kartu spręsime visas iškilusias problemas ir dalinsimės savo vidinėmis pergalėmis.

Finansavimas

Paskutinis, tačiau vienas iš svarbiausių “SpinuMokykla” privalumų. Pirma, finansuosime Jūsų žaidžiamo limito įpirkas. EV deal’as padės išvengti variacijos ir uždirbti stabilias pajamas. Antra, padėsime įsigyti reikalingą programinę įrangą, pasidalinsime prieiga prie PureGTO mokomosios programos, kuri leis tobulinti žaidimą aukščiausiame lygmenyje.

Jums vis nepavyksta įgyvendinti savo pokerio svajonių, tačiau Jus veža nuolatinis tobulėjimas, norite save apsupti bendraminčiais, ar tiesiog hobį paversti papildomų pajamų šaltiniu? Susisiekite su mumis www.spinumokykla.com arba bendrame “SpinuMokykla” discord kanale https://discord.com/invite/rVEM6nd.

Iki kitų kartų! ?

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.