Interviu su Mindaugu

 · Skaitymo laikas: 6 min

Visų pirmą prisistatyk mūsų bendruomenei ir šiek tiek papasakok apie save: kuo vardu, kiek metų, iš kur esi, ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Esu Mindaugas. Man 26 metai. Gyvenu Telšiuose. Didžiąją dalį laisvalaikio užima mokslai, aktyvi veikla – treniruotės salėje, važinėjimas dviračiu, buvimas su šeima ir draugais.

Kaip atradai pokerį ir pradėjai žaisti jį profesionaliai?

Apie pokerį sužinojau iš draugo, maždaug prieš 4 metus . Prieš tai visiškai nebuvau jo žaidęs internetu. Nors pradžia nebuvo sėkminga, dėl žinių apie pokerį stokos, neketinau pasiduoti. Pradėjau daug domėtis, skaityti knygas ir mokytis žaisti. Patiko darbo pobūdis – „laisvas grafikas“, o man visada tai buvo prioritetas, todėl tai tapo pagrindine mano veikla.

Kaip atradai Spin and go formatą, kaip seniai žaidi spinus? Kokiuose limituose šiuo metu esi įsitvitinęs?

Spin and go atradau Pokerstars platformoje, tik jiems atsiradus, nuo tada ir mokausi žaisti šį formatą. Šiuo metu esu įsitvirtinęs 100s limite.

Papasakok apie pažintį su Spinumokykla.com treneriais ir tapimu jos nariu. Kokie įspūdžiai, kaip pagerėjo tavo žaidimas, ką išmokai?

Buvau vienas iš pirmųjų Eriko mokinių, kai dar net nebuvo įkurta Spinumokykla.com. Mūsų grupėje buvo tik 5 žmonės, o dabar 10 kartų daugiau. Įspūdžiai labai geri, gavau visą reikiamą informaciją, patarimus, motyvacijos. Visa tai padėjo pagerinti žaidimą ir kilti limitais.

Kaip pakito populiacijos tendencijos lyginant su pirmaisiais metais ir dabar: domina atskirai kad papasakotum laisvalaikio žaidėjų populiacijos pokyčius ir reguliarių? Ar konkurencija paskutiniu metu tik didėja, t. y. regų skaičius santykyje su laisvalaikio žaidėjais?

Žinoma, per kelis metus reguliarių žaidėjų skaičius tikrai padidėjo. Dabar yra daug visiems prieinamos informacijos internete, daug stake/coach komandų ir tai tikrai pasijaučia.

Regų ir laisvalaikio žaidėjų skaičius keičiasi vis didėjant limitams. Bet priklauso ir nuo to, kokiu laiku gramdai.. Ar tai naktis/diena, ar savaitgalis ar kokios tai šventės. Viską išanalizavus ir pasirinkus geriausią laiką tikrai gali turėti gerą hourly rate.

Kiek laiko jau esi įsitvirtinęs 100s? Kokia situacija dabar šiame limite, kiek procentaliai tenka laisvalaikio žaidėjų regam šiame limite?

100s žaidžiu apie 2 mėnesius, kaip ir minėjau, priklauso nuo to, kada pradedi sesiją. Bet šiaip galima sakyti, kad regų populiacija ten sudaro apie 60 proc ar net daugiau..

Kaip atrodo eilinė tavo „darbo diena“? Ar turi kokią rutiną/dienotvarkę, kitų įpročių pokerio dienos produktyvumui ir efektyvumui užtikrinti?

Dienotvarkes dėliojuosi bent 2 savaitėms į priekį. Pavyzdžiui, šiuo metu mano grindo dienotvarkė atrodo taip:

2:30 Skamba žadintuvas. Pusryčiai ir dušas.

3:00-13:00 Grind. Grindo metu turiu kas 1h po trumpą pertrauką ir vieną ilgesnę pavalgymui.

14:00 Sporto salė

15:30-19:00 Laisvas laikas

20:00 Dažniausiai jau miegu

Papasakok apie savo stiprybes – kuo esi pranašesnis už fieldą?

Dirbu su psichologija, turiu griežtą grafiką todėl galiu ilgai būti susikoncentravęs priiminėjant sprendimus. Dar dėl geresnio field sugebu keltis 3AM. Vienas iš stipriausių mano spotų, tai žaidimas su laisvalaikio žaidėjais, stengiuosi išspausti kekvieną centą. Taip pat nepamirštu darbo su regais, jų žaidimo studijavimo.

Papasakok apie savo pagrindinius trūkumus ir leakus ir tai kur dar papildomai gali tobulėti? Ar vietos tobulėjimui dar daug, žaidžiant tokiame aukštame limite?

Pokeryje vietos tobulėjimui visada bus, tendencijos keičiasi labai greit, tai reikia neužsibūti vietoje, analizuoti tiek savo, tiek kitų žaidimą.

Ką manai apie Spin and Go žaidimų ir apskritai online pokerio ateitį? Kiek dar galimai bus galima gerai gyventi iš Spin and Go žaidimų?

Aš manau, kad Spin and go dar gyvuos ilgai ir laimingai.

Mindaugo grafikas:

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.