Interviu su Marku „rulkisa”

 · Skaitymo laikas: 6 min

Sveikas, prisistatyk (vardas, kiek metų)?

Sveiki. Mano vardas Markas, man 27 metai.

Pirma pažintis su pokeriu? Kokie prisiminimai?

Pirma pažintis su pokeriu buvo fotono stovykloje 9-toje klasėje, o gal ir mokykloje per pertraukas, tiksliai jau nebepamenu. Prisimenu, jog buvo įdomiau nei sėdėti pamokose.

Po kiek laiko nuo pirmos pažinties su pokeriu ir kaip atradai SpinuMokykla.com?

Mokykloje ir baigus ją, nemaniau, kad pokeris bus ta veikla, kuri suteiks man finansinį stabilumą. Pokerį žaisdavau, kai turėdavau tam laiko. Visada norėdavau laimėti nesvarbu kokia tai būdavo veikla. To pasekoje ieškodavau būdų kaip tobulėti, kas nebandėte google – tikrai padeda. Taip radau SpinuMokyklą.

Kokios mintys buvo prieš pasirašant sutartį?

Pokerį žaidžiau pragyvenimui jau prieš pasirašant sutartį su mokykla. Esminis klausimas buvo tas ar iš mokyklos gausiu tiek žinių, kad savo uždarbį pakelčiau kelis kartus. Žinojau vieną, kad tobulėti reikia, nes noriu žaisti su geriausiais žaidėjais. Nuvijau neigiamas mintis ir pasirašiau, kas bus tas bus.

Ar pasirašius mokymosį sutartį, susipažinus su mokyklos treneriais, kolegomis ir pamačius visą mokyklos sistemą iš arti, ji atitiko tai kas buvo žadėta, o galbūt pranoko lūkesčius?

Atėjus į mokyklą gavau begalę informacijos, kurios man ir reikėjo. Palengvėjo tas, lyginant su mokymųsi savarankiškai, kad nebereikėjo pastoviai ieškoti informacijos, viskas buvo vienoje vietoje ir pastoviai naujinama, tereikėjo mokytis ir žaisti.

Ar iš pradžių buvo sunku perprasti visą mokymosi sistemą? Jos buvo per mažai, per daug?

Tikrai lengviau nei aukštoji matematika. Informacijos kiekis gan didelis, tai reikia suprasti, kad per vieną dieną nieko neišmoksi.

Nuo kokio limito pradėjai žaisti Spin & Go žaidimus atėjęs į mokyklą? Kokiais prisiminimais galėtum pasidalinti tik pradėjus mokintis ir žaisti, kas buvo sunkiausia?

Pradėjau žaisti nuo 5s limito, jei atvirai tai buvo tikrai labai lengva, nereikėjo įdėti daug pastangų, pats žaidimas pasunkėjo tik nuo 25s limito.

Kokiame limite žaidi dabar? Su kokiais didžiausiais iššūkiais susiduri dabar?

Dabar žaidžiu 100s limite. Didžiausios dabartinės problemos yra psichologinės, tikrai yra sunku save kontroliuoti.

Kaip greitai mokykloje sulaukdavai pagalbos iš mokytojų, kolegų kai jos prireikdavo?

Galiu tik tiek pasakyti: jeigu treneris yra prisijungęs ir pamato kažkokią užklausą, stengiasi padėti iškarto. Tikrai nėra tekę ilgai laukti kažkokio atsakymo.

Kaip manai ar įmanoma pasiekti tokių rezultatų ir tapti laiminčiu žaidėju mokinantis savarankiškai?

Aš manau, kad viskas įmanoma jei taip galvoji. Gal reiktų klausti ar apsimoka laiko atžvilgiu pačiam siekti aukščiausių limitų. Tai jei yra noro kažkam kažką įrodyti – taip įmanoma. Bet jei pažiūrėsim iš finansinės pusės ar laiko atžvilgiu, tai bus visiška nesąmonė.

Ar gali teigti, kad mokykloje gavai tik žinias apie pokerį? Ar gavai ne tik žinias, bet patobulėjai ir pats kaip asmenybė?

Norint tapti labai geru pokeryje teks perlipti save, reiks mąstyti plačiau, ko pasekoje tobulėsi kaip asmenybė.

Ar rekomenduotum SpinuMokykla.com žmonėms, kurie nori pradėti žaisti Spin & Go?

Tikrai taip, jei pats anksčiau nebūčiau neigiamai žiūrėjęs į tokias mokyklas galvodamas, kad pats tą patį galiu išmokti pakankamai greitai, dabar žaisčiau dar aukštesniuose limituose.

Kokius patarimus duotum naujiems/būsimiems SpinuMokykla.com nariams?

Patarčiau nedirbti 3 darbų, o orientuotis į kurį nors vieną, nes norint pasiekti gerų rezultatų reiks atiduoti daug energijos, kurios mes turime ribotą kiekį. Vien mąstymas, kad jums reikia atsarginio plano atima energija ir koncentraciją.

Ko palinkėtum mokyklai?

Darbingai nusteikusių naujokų.


Markas baigė pirmąjį susitarimą su mokykla, tai jam užtruko 1 metus ir ~8 mėnesius. Dabar su Marku pradedame naują susitarimą su tikslu užvaldyti aukščiausius limitus! GLGL!

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.