Eriko BLOG 2023

 · Skaitymo laikas: 6 min

SAUSIS

2023 m. sausio 2 d.

New toy at Home!

KOVAS

2023 m. kovo 3 d.

Greetings from Thai!

GEGUŽĖ

2023 m. gegužės 10 d. 

Sveiki bičiuliai, kadangi šis mėnuo prasidėjo labai intensyviai pokerio prasme, nusprendžiau padaryti trumpą atnaujinimą.

Šį mėnesį jau praleidau 25 valandas (per vos dešimt dienų) mokydamas SM studentus. Kartu turime kelis didelius tikslus. Taip pat gaunu privačias žinutes su crushiniais grafikais po pamokų, ir tai mane labai motyvuoja išlaikyti šį tempą ????

Praleidau apie 12 valandų studijuodamas su https://www.puregto.com/ marked handus ir giliai analizavau apie 120 handų. Taip pat šiek uždirbau žaisdamas GG 200s ????

2023 m. gegužės 30 d.

Sveiki Amigos!

Kadangi neplanuoju daug žaisti šio pavasario paskutinėmis dienomis, nusprendžiau parašyti naują blogo įrašą.

Kas pasikeitė nuo mano paskutinio įrašo? Beveik niekas, tik.. mano rezultatai ???? Mėnesio antroje pusėje jaučiausi šiek tiek perdegęs, kas lėmė prastus sprendimus, o tie vėl – prastą EV. Dėkui GG, kad nusprendė išlaikyti mano PVI nežemiškai aukštai (Žaidėjo Vertės Indeksas, kai GG nusprendžia, koks koeficientas bus priskirtas tavo rakeback). Paprastai tai yra 50%, bet šį mėnesį jie man suteikė vidutiniškai 92%, dėl ko gavau beveik 111% rakeback ???? Tai labiausiai neįtikėtinas rakeback, kurį kada nors turėjau šioje platformoje.

Gegužės rezultatai:

Planai šią vasarą: mažiau žaisiu online, nes prasideda WSOP. Birželio pabaigoje keliausiu į Vegasą, kad laimėčiau milijonus dolerių. Po to keletas savaičių keliausiu po JAV Vakarų Krantą. Taip pat mes turėsime SM vasaros stovyklą po kelių savaičių, galbūt pasidalinsiu su jumis kai kuriomis akimirkomis iš ten, taip pat apie mano nuotykius iš Vegaso šiame bloge! ???? ????‍♀️

Iki greito susitikimo, išlikite stiprūs! ???? ????

BIRŽELIS

2023 m. birželio 25 d.

Praleidau 25 valandas žaidžiant nuo mano paskutinio įrašo. Galbūt šiek tiek daugiau mokiausi ????

Uždirbau beveik 10 tūkst. ???? Rytoj išvykstu į VEGAS, susimatysime tenai! ????

RUGPJŪTIS

2023 m. rugpjūčio 8 d.

Sveiki, tai vėl aš, jau praėjo 1 savaitė nuo grįžimo iš Vegaso. Ten praleidau 1 mėnesį, įskaitant 1 savaitę kelionę į San Franciską.

Pokerio rezultatų prasme ši kelionė nebuvo ideali: mano balansas buvo apie -25 tūkst. dolerių, įskaitant visus kelionių, gyvenimo ir atostogų išlaidas ????

Dabar jaučiuosi visiškai atsigavęs. Labai pasiilgau savo darbo vietos namuose. Su nauja energija pradedu savo mokymo/žaidimo tvarkaraštį! ???? ????

Taip pat pasidalinsiu su jumis keliomis nuotraukomis iš mano Vegaso/San Francisko nuotykių!

Vaizdas iš viešbučio kambario 46 aukšte

Bandoma apkabinti Sekvoijų medį, kurie yra aukščiausi pasaulyje (iki 100 metrų). Gamtoje šie medžiai randami tik Kalifornijoje.

SPALIS

2023 m. spalio 3 d.

Kaip paprašyta, čia yra šios dienos streamo grafikas. Runing like a ☀️

https://youtube.com/live/kLkaugyld7E  – stremai saugomi mūsų YT kanale. Čia mano šiandienos stream jei kas nematėte!

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.