Eriko BLOG 2021

 · Skaitymo laikas: 14 min

SAUSIS

2021 m. sausio 21 d.

40 – asis karjeros royalis ????

BALANDIS

2021 m. balandžio 18 d.

Sveiki gyvi mano blogo sekėjai! Baigėsi mano metai Party Poker kambaryje, tuo pačiu baigėsi ir mano pirmasis diamond club elite challenge. Planuoju pradėti naują kelionę į DCE klubą, ta proga pasidalinu savo grafiku bei metinių rezultatų apžvalga:

Žaidimui skyriau: 1 042h

Per metus žaista: 276 dienos

Savo žaidimo tobulinimas: ~80-100h

EV + RB: 168 000

Sumokėta rake: ~ 400 000+

Kaip matosi iš grafiko, pirmi 3 mėnesiai buvo kosminiai, per juos uždirbau turbūt pusę savo visų metų profit. Žaidžiau solidžiai ir field buvo visai neblogas. Tuomet sekė kelių mėn break even periodas (maždaug nuo 10k iki 17k games). Iš karto po to atsirado ultra formatas high stakes limituose. Apie 10k games žaidžiau būtent šiuos žaidimus, pagrindinai 100-250s limituose, sekėsi neblogai, bet paskaičiavau, kad uždarbis nėra toks geras kaip paprastuose spinuose (būtent PP kambary), todėl nuo maždaug 25k games grįžau į paprastus spinus ir ten užbaigiau savo DCE metus. 

Kaip matyti iš grafiko pabaiga nelepino winnigs’ais, bet tikiu, kad anksčiau ar vėliau viskas sugrįš į savo vėžes ir grąžins tai, kas man priklauso ????

Taip pat, per metus turėjau NET 4 didelius sukimus: 30 000 (250s); 30 000 (250s); 60 000 (500s); 120 000 (500s), deja, bet nepavyko laimėti nei vieno iš jų. Bet dėl to ir nepergyvenu labai, nes žinau, kad vieną dieną vis tiek laimėsiu jackpot, tai tik laiko klausimas ????

Grafike yra atvaizduotas 100% rakeback. Galite klausti tada iš ko PP uždirba, jei dalina tokius RB, tai galiu atsakyti, kad nedalina visiems tokio RB, o tik tiems, kas sumoka daug rake ir stabiliai užima topines vietas LB (dažniausiai top3). All in all PP tikrai moka solid RB ir tai leidžia vykti nuolatiniams reg wars HS PP kambary.

Bahamų package nebuvo išnaudotas dėl coronos dalykų, tai jis persikėlė šiems metams, jei surinksiu dar vieną, tai galimai leis panaudoti į kitą seriją!

GL visiems prie stalų! 

BIRŽELIS

2021 m. birželio 28 d.

Hello my friends!

Po PP pasitraukimo iš LT vis dar ten neturiu pilnai susitvarkęs acc, tai ta progra nusprendžiau patikrinti n8 room. Kaip žinia 90% games ten sudaro ultra/nitro formatas ir tik 10% standart spins. Nitro niekada nebuvo mano stichija, tai dabar reikės truputį pasi’adjustinti, na ir tuo pačiu pagaląsti savo edge shallow žaidime. Planas žaisti part time, bet vis tiek tikiuosi, jog pavyks įsukti bent 5k games per mėnesį šiame formate. Mėginsiu prisėsti kiekvieną dieną visą liepos mėnesį pagal galimybės, galimai bus kelios dienos, kai niekaip to padaryti nepavyks, nes bus keletas švenčių.

Planas žaisti 100-200s limits. Per tą laiką manau susidarysiu neblogą vaizdą apie field ir apie galimą uždarbį šiame room ir šiuose limituose. Rezultatus planuoju updatinti kas keletą dienų, pasidalinti įdomesniais hands, pasigirti didesniais x (tikiuosi pavyks sugauti bent vieną geresnį). Čia per neseniai praėjusį gimtadienį nemažai jackpot man prilinkėjo, tai gal vieną kart tai išsipildys? ????

Pabandysiu suskaičiuoti kiek čia man to RB gausis, galimai pavyks visą 100% surinkti skaičiuojant su affiliates. Tiems, kas dar neturi acc ten siūlau reigstruoti per mokyklos affiliate link –

https://spinumokykla.com/natural8 . Mokykla moka 40% papildomą affiliate RB ne mokyklos nariams. IR 45% papildomą affiliate RB mokyklos nariams. ( jei kas jau turi acc, tai galima parašius į support prijungti prie mokyklos, o jei acc buvo sukurtas jau su kitu affiliate, tai tokiu atveju reikia, jog acc būtų 3mėn neaktyvus norinti jį perkelti).

Na tai įžangai tiek, galvoju startuoti nuo liepos 1 ir skirti tam visą mėnesį. Tikiuosi bus smagu ir man ir jums!

LIEPA

2021 m. liepos 1 d.

Užbaigiau savo startinį pasirodymą. 230 games, pagrindinai 100s limite ir keletas 200s.

Pažiūrėjau, kad su mano volume nelabai pavyks paimti lb 200s, tai koncentracija į 100s ir kai ten jau bus užtikrintas LB, pažaisiu ir 200s. Rezultatai nespindi, na, bet sample nedidelis ir run tikrai ne patį geriausią turėjau ???? 

2021 m. liepos 2 d.

Hey, tai vakar nebepostinau rezultatų, nes truputį jėgų pritrūko įkelsiu sekantį kartą iš karto kelias dienas. Šiandien day off, nes vakare laukia šventė, tai tikiuosi, kad ryt neteks daryti priverstinės day off ????

https://www.youtube.com/watch?v=2k2aHq5r8D4 – o čia mano interviu pliusinėje sesijoje su Benislovu. Užsukit pažiūrėti kas nematėt, galit ir savo nuomonę parašyti ką manote apie interviu.

2021 m. liepos 4 d.

Tai va, nors ir sunkiai, bet visgi šiandien pavyko atrasti jėgų ir nusiteikimo grindui po baliaus ????

Tai įkeliu kelių paskutinių dienų grafiką. Tie keli didesni x’ai su normaliu stacku tokia atgaiva būna po nitro, kad ojoj, gaila kad jie taip retai prasisuka. Kol kas sunku įvertinti realų mano cEV, nes sunku nuspręsti ar aš shallow stackuose turiu labiau gerą ar labiau prastą run.

Pastebėjau, kad n8 action irgi nėra begalinis, buvo karšta kai, kai pasiėmiau gold mine challenge ir į pačią pabaigą baisiai pradėjo trūkti action, tai teko kelis limitus jau jungti, kad paskutinę sekundę spėčiau užbaigti challenge. 

P.s. ačiū už gerus atsiliepimus interviu ❤️

Dar va tokį gavau ????

2021 m. liepos 6 d.

Last 2 days. Sickinis EV, bet ir panašus run under EV

Šiandien bandžiau imti LB 200s, bet po kelių h žaidimo pasitikrinau, kad ten belekokie LB šiandien, tai teko sudeginti volume tiesiog ir susitaikyti, kad iš LB negausiu nei cento ????

2021 m. liepos 8 d.

Nepaudatinau savo vakarykščių „pasiekimų” ????

Šiaip nitro baisiai daug tų turnyrų prasisuka, tai truputį sunku „sugerti” tuos bad beats ir coolers. Kai runini, tai varai kaip dievas, kai run išjungia, tai jauties, kaip šiukšlė kokia.

Bet dabar jau tikrai pastabėjau, kad x5 multies chėbra labai skuba, žaidžia lyg tai būtų nitro

2021 m. liepos 11 d.

Užvakar nepavyko žaisti, o vakar nebesidalinau savo grafikėliu, tai darau tai dabar.

Taip pat pagalvoaju, kad update labiau rašysiu kas savaitinius, nes nitro pasaulyje sunku kažką labai naujo pamatyti per trumpą laiką, tiesiog konvejerinis darbas ????

2021 m. liepos 19 d.

Sveiki, kaip ir žadėjau savaitės update, o tuo pačiu apžvelgsiu ir mėnesio rezultatus. Savaitės pradžioje keičiau ritmą iš naktinio į dieninį, trūko poilsio, bet vis tiek žaidžiau, kas grafiko vidury ir atsisipindėjo rezultatuose, nes kelias dienas teko žaisti su 0cEV.

Žaidžiau 100-200s limituose, 70% žaidimų 100s ir 30% 200s. Lygis panašus limitų, esminis skirtumas, kad 200s labai trūksta fish ryte ir dieną, vakare ir naktį šiek tiek geriau ten. 

Kitas dalykas, pakliuvau į blogo run periodą, kas gerai matosi real winnings grafike:

per geras kelias savaites apie 20k under EV.

Taip pat sekiau labai tiksliai savo RB, tai su LB ir affiliates so far jis yra 94%. Turėtų būti gal būt šiek tiek ir didesnis, pagal tai, kaip oficialiai nurodyta GG puslapy, bet jie uždėjo man koeficientą 0,75 ant fish points (čia rakeback taškai) ir taip sumažino gaunamą RB. 

Tai SpinEV + RB 7,8k.

2,4USD/game

146USD/hour.

Darysiu dabar savaitės brake nuo grind. Ir nežinau ar toliau žaisiu GG ar PP ????

RUGPJŪTIS

2021 m. rugpjūčio 26 d.

Sveiki! Permaninga diena. Šiandien skaudžiai žmogui įkrito 2 outai WSOP ME 5k susidėjus flope apie 65BB. Jausmas ne kažką ????

Nusiraminęs nuėjau patikrinti field į 500s PP po petraukos. 

Pasirodo neapsirikau, gavau smagų run vs regs, tai kaip paguodą už bad beat main’e, PP davė 8k EUR ???? 

GRUODIS

2021 m. gruodžio 9 d.

Kai jau galvoji, kad būsi miręs, bet dar nesi ????

https://gyazo.com/67790c3baa1815dfe78e15b567982c73

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.