Aurimo Blog įžanginis žodis

 · Skaitymo laikas: 9 min

Kaip aš pradėjau savo pokerio karjerą

Road to 500s – pokerio blogas apie pasiekimus aukščiausiose limituose. Mes dalinamės Aurimo istorija, vieno iš geriausių mūsų profesionalių pokerio žaidėjų Spin & Go formate. 

2020 m. kovo 15 d. Sveiki, aš esu Aurimas, o virtualiame pasaulyje geriau žinomas po slapyvardžiu „Pulsas”. Man 22 metai. Šiuo metu žaidžiu 25 euru limito spin & go formato turnyrus ir kol kas per kelis paskutinius mėnesius sužaidžiau 2770 spinus su  70 chip/ev. 

Dabartinis tikslas: pasiekti 50 eurų limita, o tam  yra reikalinga 70 cEV ir 7.500 žaidimų arba 75 cEV ir 6.000 žaidimų, arba 80 cEV ir 4.500 žaidimų.

Trumpas backstory apie mane:

Nuo pat vaikystės buvau talentingas veiklose kuriose yra svarbus loginis mąstymas. 9-oje klasėje užėmiau 3 vietą Lietuvos matematikos olimpiadoje, o 12-oje klasėje buvau antras Kauno miesto programavimo olimpiadoje. Taip pat 4 kartus patekau į kengūros (vieno iš populiariausio matematikos konkurso) top 50 Lietuvoje ( #9 , #13, #26, #48), esu laimėjęs pirmą vietą loginio mąstymo konkurse „Eruditus” konkurse ir kelis kartus užėmiau prizines vietas populiariame informatikos/matematikos konkurse „Bebras”. 

Pabaigęs mokyklą nusprendžiau stoti į programavimą, nes tuo metu tai atrodė perspektyviausia specialybė. 2017 m. įstojau į nemokamą programavimo vietą KTU universitete, tačiau padirbęs praktikantu įmonėje supratau, kad man tai nepatinka ir aš nenoriu visą gyvenimą dirbti programuotoju. 

Antro programavimo kurso metu turėjau labai aukštą reitingą populiariausiame kompetentingame strateginiame žaidime „League of Legends”. Buvau  #72 Europoje iš kelių milijonų žaidėjų ir gavau pasiūlymą už 2000 eurų per mėnesį žaisti Prancūzijoje, komandoje „Gamers Origin”. Aš nusprendžiau tuo pasiūlymu pasinaudoti ir 2018m. žiemą mečiau studijas ir išskridau į Paryžių profesonaliai žaisti savo mėgstamiausią žaidimą.

Paryžiuje man labai patiko, visa komanda gyveno viename name „Gaming house” ir mes turėjome savo tarnaitę, masažistą ir psichologą. 6 dienas per savaitę žaisdavau ~12h į dieną, tada 1h sportuodavau ir 1h valgydavau. ~2h per diena pasilikdavau poilsiui. 1 karta į savaitę lėkdavom į miesto centrą ir dažniausiai lankydavomės naktiniuose klubuose. 

Mes įveikėme visas komandas Prancūzijoje, išėjome pirmi iš Prancūzų lygos ir patekome į Europos čempionatą. 2018 m. pavasarį Europos čempionate užėmėme 3-4 vietą ir laimėjome 12500 eurų prizą. Tai buvo didžiulis pasiekimas, tačiau jis netenkino mūsų multi-milijonieriaus CEO kuriam reikėjo laimėti viską ir jis nusprendė pakeisti komandos sudėtį ir susipirkti brangesnius žaidėjus. Ironiška, nes tos 3-4 vietos Europoje pasiekimo ta komanda iki dabar  nesugebėjo nei pakartoti, nei pagerinti.

Po Gamers Origin gavau labai daug pasiūlymų žaisti lolą, tačiau jie visi buvo blogesni už tai ką turėjau. Tad pasirinkau geriausią iš jų ir už 1000 EUR/mėn. ir žaidziau LOL’ą iš namų. 

2018 m. Lapkritį neturėdamas ką veikti nusprendžiau ant bajerio įsirašyti pokerį. Pokerio patirties turėjau labai minimaliai, praktiškai žinojau tik taisykles, tačiau turėjau draugą, Karolį, kuris tuo metu mokėsi šitoje mokykloje ir jis mane išmokino Spin & Go pagrindus ir parodė kaip atrodo ranges.

Truputėlį pasimokinęs pagrindus iš kito draugo gavau nemokamą pokertrackerį, iš Karolio atsisiunčiau statsus, kad galėčiau sekti savo chipev ir pradėjau žaisti 1 euro turnyrus. Aš buvau apakęs kaip lengva buvo laimėti  1 euro turnyrus žinant tik pačius minimalius pagrindus. Tuo metu aš pasidomėjau kiek uždirba pokerio profesionalai ir sužinojęs skaičius, supratau, kad iš pokerio užsidirbti pinigus yra žymiai žymiai lengviau nei užsidirbti iš lolo. Kur aš lole turėjau kiekvieną dieną varžytis prieš geriausius žaidėjus pasaulyje, o dabar man tereikėjo laimėti prieš girtus prancūzus su gambling priklausomybe ir eiti lygiom prieš kitus profesionalus. 

Todėl 2018 gruodį nusprendžiau persikvalifikuoti ir tapti pokerio profesionalu. Iš pradžių planavau užkilti limitais vienas, tačiau po mėnesio buvimo įstrigusiam 5s limite supratau, kad be mokyklos žinių ir pamokų pakilti į highest stakes yra praktiškai neįmanoma. 2019m. Sausį atėjau į Spinų mokyklą. Čia būdamas per ~9 mėnesius pakilau iki 25s limito. 2019m. lapkritį buvau paaukštintas ir gavau Junior Coacho pareigas. Tada truputėlį patinginiavau ir labai mažai grindinau todėl vis dar esu 25 eurų limite, tačiau dabar pradedu vėl įsivažiuoti ir  bandysiu šauti į 50s limitą. Šį blogą rašau kaip paskatinimą sau daugiau laiko skirti grindinimui, kad nebūtų  gėdą visiems rodyti savo mažą volume. 

Tai kol kas tiek, ruošiuosi updatinti šitą blogą ~kas savaitę.

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, ekrano kopija, Grafikas, programinė įranga Automatiškai sugeneruotas aprašymas

Kur pokeryje aš esu dabar

Aurimo kelionė link 250s ir 500s limitų crushinimo buvo su pakilimais ir nuosmukiais. Ir nors 2023 metai prasidėjo sudėtingai dėl naujų struktūrinių pokyčių „Winamax“ pokerio kambaryje ir atsirandančiomis naujomis populiacijos tendencijomis, jis yra pasiryžęs triumfuoti: „Tačiau žadu nuo šios dienos įdėti daugiau pastangų siekiant tobulėti, evoliucionuoti ir prisitaikyti prie naujų populiacijos tendencijų, kad vėl galėčiau crushinti pačius aukščiausius limitus ⚔️.“ Aukštų limitų internetiniame pokerio pasaulyje įgūdžių persvara prieš kitus žaidėjus gali būti neįtikėtinai maža, ir kiekvienas klaidingas sprendimas lemia didelį poveikį rezultatams. Aurimas vis įrodo, kad su sunkiu darbu galima pasiekti sėkmę prie pokerio stalų. Jis yra susifokusavęs ties tobulėjimu. Viena yra aišku – jo slapyvardis „Pokerstars“ kambaryje atspindi jo požiūrį.

Dalinuosi kaip man pavyko

Prabėgus kelioms dienoms, Aurimas laikėsi savo pažado dalintis savo kelionės rezultatais. Jo pirmasis blogo atnaujinimas atrodo skirtas tuo metu vykstančių teigiamų pokyčių. Jis dalinasi grafiku, kuriame pateikiami gana įspūdingi rezultatai. Skaitykite kitus Aurimo Blog straipsnius!

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.