Aurimo Blog 2023

 · Skaitymo laikas: 8 min

SAUSIS

 

2023 m. sausio 11 d. “Paskutinis 2023 mėnesis. Šiaip džiaugiuosi savo susuktu volume, nes nemažai laiko praleidau Balyje, kur man žiauriai lagino internetas, tai išvis negalėjau pažaisti tenais, beveik visą šitą volume susukau per paskutines 10d. tai manau visai neblogas skaičius kaip per tiek laiko:) Spinev+rb galėtų būti geresnis, bet irgi visai normaliai turint omenyje kaip blogai runninau:D”

 

 

2023 metų apžvalga: Šiaip džiaugiuosi savo rezultatu, nes šių metų tikslas buvo 100k spinev+RB, o išėjo surinkti net ~170k, kas viršijo visus mano lūkesčius.

Sekančiais metais išsikeliu 3 pokerio tikslus. Pesimistinį, realistinį ir optimistinį.

Tai pesimistinis būtų nepablogėti ir surinkti 150k per metus

Realistinis būtų truputėli dar papushint į priekį ir surinkti 200k. 

O optimstinis būtų beatinti geriausią metinį spinų grafiką kokį esu matęs. Didžiausias grafikas kokį esu matęs yra 300k, tai bandysiu gal kažkaip breakint šitą world record. 

 

VASARIS

 

2023 m. vasario 23 d. Aurimas dalyvavo iššukyje su kitais mokiniais: “Praeitą mėnesį dariau iššūkį su simboliniais prizais for fun, tai smagu buvo pasivaržyti. Iššūkio taškai buvo duodami pagal spinev+rb, grindo laiką ir Spinev+rb pagal buy-inus. Tokia sistema ganėtinai išbalansuoja iššūki, kad tiek mažų limitų žaidėjai, tiek high-stakeriai  turėtų panašų šansą laimėti. Kertinis taškas tampa įdėti kuo daugiau laiko. Gaila, kad būtent to įdėto laiko man ir pritrūko, ko pasekoje likau ketvirtas 😅  Bet kuriuo atveju noriu pasveikinti laimėtojus parodžiusius ypatingus rezultatus 🦈 💯 🔥

1vt. Laimėtoją Marką, kuris sistemingai kiekvieną savaitę įdėjo po 45h ir su puikiais rezultatais laimėjo kuprinę.

2vt. Laimėtoją Martyną, kuris iššūkio trečioje savaitėje išsiveržė į antrą vietą ir tuo užsitikrino sau 16GB atmintinę.

3vt. Laimėtoją Laimį, kuris iššūkį pradėjo su trenksmu pirmoje vietoje, tačiau laikui bėgant jam pritrūko parako ir galiausiai teko nusileisti į trečią vietą. Bet kuriuo atveju jis turbūt nelabai liūdi, nes už trečią vietą jam atitenka gertuvė.

Buvo smagu pasivaržyti, turbūt neužilgo paplanuosim kažką panašaus vėl 😁

Priklijuoju bendrų rezultatų lentelę, gal kažkam bus įdomu pasižiūrėti kokius rezultatus pasiekė įvairių limitų žaidėjai”

 

2023 m. vasario 25 d. 2023 pradžia džiuginanti.

 

 

KOVAS

 

2023 m. kovo 30 d. Aurimas pranešė, kad nuo šiol blogas bus rašomas anglų kalba: “Labas, norėčiau jus informuoti, kad nuo šiol savo blogą rašysiu anglų kalba, nes SM tampa tarptautiniu. 2023 metai buvo ganėtinai sunkūs, ir deja, paskutiniai du mėnesiai neatrodo gerai. Per keturis mėnesius uždirbau tik 27k spinev+rb, tuo tarpu praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu pavyko užsidirbti 46k.

Winamax struktūriniai pokyčiai ypatingai paveikė high-stakes žaidimą, ir man kyla sunkumų prisitaikyti prie naujų populiacijos žaidimo tendencijų.

Tačiau prižadu nuo šios dienos dėti daugiau pastangų, siekdamas tobulėti, keistis ir prisitaikyti prie naujų tendencijų, kad galėčiau vėl crushinti aukščiausius limitus ⚔️

Pridedu savo šių metų grafikus, jei kažkam yra smalsu:

 

BIRŽELIS

 

2023 m. birželio 4 d. “Gegužės rezultatai. „Šį mėnesį turėjau didžiulį coolerių skaičių 500s, dėl ko buvo labai sunku gauti pelną. Tačiau įdėjau papildomų pastangų, žaidžiau daugiau valandų, ir galiausiai pavyko padidinti savo spinev+rb iki 11 tūkst.💪

Dėl mano kelionių planų: prieš kelias savaites atvykau į Malaiziją🇲🇾 ir planuoju čia likti dar 10 dienų. Po to keliausiu į Turkiją 🇹🇷kelio savaitėm, o birželio 29 d. turiu skrydį atgal į Lietuvą 🇱🇹. Taigi, mano kitas blogo įrašas bus iš ten. Keliauju jau maždaug 9 mėnesius, todėl labai ilgiuosi savo gimtosios šalies, draugų ir tradicinio lietuviško maisto 🥺. Iki pasimatymo greitai! 👍 😁 👍”

 

RUGSĖJIS

 

2023 m. rugsėjo 28 d. “Hey, nesupykit, kad ilgai neupdatinau,  čia vasaros grafikas. Rugpjūtį poolas turėjo labai didelį upswingą ir dar pavyko porą 100x išsukti, tik gaila kad  juose paėmiau 2 ir 3 vietas . Anyways dėl šių priežasčių total vasaros profitas gavosi apie 35-40k € ! 

Šį mėnesį labai daug regwars vyksta 250s-500s tai panašu kad rugsėjis bus breakeven mėnesis.”

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.