Aurimo Blog 2022

 · Skaitymo laikas: 12 min

SAUSIS

 

2022 m. sausio 1 d. “Nauji metai prasidėjo su 6.000€ underev. Kaip ten sakoma: kaip sutiksi naujus, tokie jie ir bus?”

 

2022 m. sausio 6 d. Nuotaikos po kelių dienų jau geresnės: “Jau 5.000€ spinev+RB per sausį”

 

VASARIS

 

2022 m. vasario 6 d. “2022 bus mano metai!”

 

2022 m. vasario 28 d. “17,5k Spinev+RB per vasarį ir 28k Net won+ RB”

 

KOVAS

 

2022 m. Kovo 29 d. Blogo autorius dalinasi savo mintimis apie 2022 metus: “Supratau, kad 250s/500s volume rinkti yra daug sunkiau nei kituose limituose nes dažnai arba nebūna actiono arba būna žiaurūs reg warsai dėl fieldo kur visi regai tuo metu degina savo pinigus :D. Tai realiai jei tik vienas regas būna fielde be tavęs, jungi 6-8 stalus, kad tik dengti visą fieldą ir visas esančias žuvytes surinkti 😀 Tik aš nepratęs tiek daug stalų žaisti tai dažnai būna po to, kad praleidžiu actions, arba neišmastau iki galo handų, ko pasekoje krenta chipev. Manau, kad su laiku, kai patobulinsiu savo multitablinimo skillą, galėsiu daroma spinev pakelti 1,5x – 2x. Tai varau toliau improvinti multitablinimą, gl visiems! ✌️“

 

BALANDIS

 

2022 m. balandžio 12 d. “50k spinev+RB per 100 dienų!”

 

GEGUŽĖ

 

2022 m. gegužės 1 d. Balandžio rezultatai: “Žinau, kad game count nėra įspūdingas, bet labai miręs kažkaip HS actionas buvo winamaxe šį mėnesį. Pusę savo grind laiko tiesiog pralaukiau žaidimų kurie nesikūrė. 100s jau neįdomu žaist, nes per mažos sumos atrodo, bet turbūt reikėtų keisti mindsetą ir kai nesikuria 250s/500s, eiti žaisti 100s, kad nešvaistyti savo laiko.”

 

2022 m. gegužės 2 d. “Šiaip yra tam tikri rodikliai kurie gali nuspėti kaip tau seksis pokeris. Rodikliai būtų tokie:

-Ar esi motyvuotas tapti labai geru pokerio žaidėju?

-Kaip gerai sekasi matematika?

-Kaip gerai Išlavintas loginis mąstymas? (Pvz: IQ testų rezultatai)

-Ar gerai žaidi kitokius kitus strateginius žaidimus? (Pvz: Šachmatai) 

-Ar esi imlus? Ar greitai mokaisi? Ar esi pasiruošęs daug mokytis?

-Ar esi psichologiškai stiprus? Ar gerai moki tvarkytis su savo emocijomis?

-Ar esi kantrus ir drausmingas?

Yra išimčių žinoma, bet dažniausiai šitie rodikliai pakankamai gerai nuspėja žaidėjų pokerio rezultatus. Kuo daugiau punktų neatitinka tuo daugiau reikės įdėti darbo ir pastangų, kad juos perkopti. Kuo daugiau punktų jau atitinka tuo greitesnis progresas dažniausiai bus.”

2022 m. gegužės 5 d. “Jau 7k SPINEV+RB per gegužės pirmas 4 dienas!”

 

2022 m. gegužės 22 d. “Neišeina šį mėnesį rinkt game counto dėl regwarsų ir kelionių, bet spinev+rb solidžiai keliu vistiek, kad ir su nedaug žaidimų”

 

2022 m. gegužės 30 d. “Kol kas sėkmingiausias mano karjeros mėnesis, sumušiau savo asmeninį mėnesio spinev+RB rekordą ir pagaliau breakinau 20k per 1 mėnesį!”

 

2022 m. gegužės 30 d. “Kol kas panašu, kad nupredictinau ateitį.”

 

LIEPA

 

2022 m. liepos 11 d.  “Birželis buvo pirmas break-even mėnesis šiais metais. Šiaip labai daug unlucky situacijų  gavau, labai daug coolerių vienas po kito. Taip pat turėjau turbūt didžiausią underev swingą savo gyvenime, kur under ev parunninau ~27k eurų (Ačiū dievui už ev dealą). Atrodė, kad pralaimėdavau visus flipus, dėl to nepatekdavau į headsupus su fishais, o nepatekus į HU su fish yra labai sunku laikyti auktšą chip/ev.”

 

“Iš tikrųjų pajaučiau, kad jau atsibodo žaisti, neapmąstau spotų iki galo, žaidžiant mintys kažkur kitur skraido, tai nusprendžiau padaryti trumpą pertrauką iki kol sugrįš meilė žaidimui ir labiau pasimėgauti vasara. Kai grįšiu ir toliau updatinsiu blogą žinoma. Iki greito!”

 

RUGPJŪTIS

 

2022 m. rugpjūčio 5 d. Aurimas grįžta po pertraukos,

 

RUGSĖJIS

 

2022 m. rugsėjo 7 d. Rugpjūčio rezultatų aptarimas: “Vidutinis mėnesis. Realiai 70% volume susukau per vieną savaitę. Po to winamax išleido update po kurio man žiauriai bugginos hudai ir nustojo veikt jurojin tai antrą mėnesio pusę nusprendžiau geriau praleist su draugais nei gadint nervus žaidžiant readless pokerį 😀 Rugsėjo 15 d. išskrendu į Tailandą, tai negaliu sulaukt realiai 😀 Mes su Titu ilgai ten planuojam būt (6-9 mėn) tai jei kas norės atskrist prisijungt prie mūsų kuriam laikui parašykit man į pm 🙂 “

2022 m. rugsėjo 17 d. “Vaizdelis pro balkoną. Nu vakar užmigau tokiu pačiu laiku kaip ir Lietuvoje užmigdavau – 6 ryto. Manau susitvarkys režimas tik gaila, kad čia laiko juosta nėra tokia patogi grindui kaip Mexikoje.”

 

SPALIS

 

2023 m. spalio 3 d. “Dar vienas standard mėnesis. Šiaip džiaugiuosi rezultatu nes labai daug laiko išplaukė dėl kelionės. Šiaip daug visur varinėjau. Kol kas tai žiauriai patinka Tailandas. Žmonių kultūra labai faina, jie kažkaip mėgsta labai užsieniečius:D Taip pat maistas žiauriai skanus, man asmeniškai žymiai skanesnis nei mexikoje. Ir jei neapsipirkinėji turistinėse vietose tai labai galima pigiai gyventi”

 

2023 m. spalio 14 d. “Dar tik pusė mėnesio praėjo, o jau 22k Spinev+RB! Rekordinis mėnesis nusimato ⚔️”

 

LAPKRITIS

 

2023 m. lapkričio 1 d. “Spalio mėnesį pasiekiau asmeninį spinev+rb mėnesio rekordą! Taip pat dar Titas pasidalino x100 laimėjimu, tai labai pelningas mėnesis gavosi. Gaila, kad nemažai dienų ir grindo valandų išplaukė dėl kelionės, manau būčiau pagerinęs SM mėnesio rekordą, bet ką padarysi gal kitą kartą išeis tai padaryti.“

 

GRUODIS

 

2023 m. gruodžio 3 d. Mintys iš lapkričio: Winamaxe per pirmas dvi savaites padariau 22k spinev+RB ir vėl nusimatė naujas rekordinis mėnesis, bet winamaxas sugalvojo padaryti 1min blindus iš 3 min kas labai pablogino situaciją regams. Kaip atsakui visi high stakes regai, daug stablų ir poolų išėjo boikotuoti Winamaxą, tad negalėjau daugiau jame žaisti. GG turėjau problemų su affiliates, o starsai nesuprato kodėl aš jungiuos iš Tailando, o ne Lietuvos ir freezino mano accountą 😀

Tik likus kelioms dienoms iki mėnesio pabaigos susitvarkiau abu accountus ir dar mėnesio gale spėjau truputėli pagrindinti. 

Kol kas pagal pirmus įspūdžius regai tiek gg tiek ps daugiau spewina nei winamaxe. 

Starsuose 250s yra ypatingai silpnų regų, nors yra ir labai stiprių. Tie silpni regai žaidžia tik 250s, o stiprūs žaidžia ir 250s ir 500s. 

GG irgi yra stiprių regų, bet yra ir daug tokių kurie išjungę smegenis žaidžia milžinišką volume ir daro daug spewų, spėčiau kad jų chip/ev netoli 0 ir jie kaip vergai suka volume gg situi:D 

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.