Aurimo Blog 2020

 · Skaitymo laikas: 17 min

KOVAS

 

2020 m. kovo 17 d. „Ačiū Koronaviruso sukeltam karantinui ir ačiū naujai winamaxo akcijai!!” 🤩 🙏 🙏

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, ekrano kopija, programinė įranga, diagrama

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

 

2020 m. kovo 19 d. „Įpusėjus pirmai blogo savaitei going strong. Pradėjau daugiau hero foldint ir labiau balansuoti agro žaidimą, tai mėlyna linija irgi pradėjo kilti. Šiuo metu jaučiu, kad žaidžiu labai labai gerai, bandysiu tokį žaidimo lygį palaikyti ir toliau. 💪 💪”

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, ekrano kopija, programinė įranga, Grafikas

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

 

2020 m. kovo 19 d. “500e spinev per vieną dieną! Saldžių draugai.💤”

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, ekrano kopija, Grafikas, programinė įranga

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

 

2020 m. kovo 20 d. Aurimas dalijasi geromis naujienomis su savo sekėjais: “Žodžiu, naujienos tokios, kad mane perkėlė į 50s, ir šiandien dirbau kaip arklys, per vieną dieną sužaidžiau 173 spinus su 104 chip EV ir pasidariau 1063 € spinev profito. Tiek game count, tiek spinev profitas per vieną dieną yra mano rekordiniai, tad labai džiaugiuosi dėl to! 🥳 Gaila tik, kad net won atsilieka per 2000 € nuo spinev profito, tačiau aš jau pripratęs visą gyvenimą runninti under EV, tai kažkaip nelabai rūpi ;D Bet kokiu atveju, rytoj bandysiu palaikyti formą ir toliau crushinti 50s! 💪 🔥”

Paveikslėlis, kuriame yra tekstas, ekrano kopija, programinė įranga, Grafikas

Automatiškai sugeneruotas aprašymas

 

2020 m. kovo 22 d.  Aurimas dalinasi savo mintimis, sakydamas, kad net kai jis runnina under EV, jo mindsetas vistiek geras.

 

2020 m. kovo 23 d. “Pirmos devynios pirmadienio valandos neblogai praejo.”

 

2020 m. kovo 27 d. Aurimas švenčia savo pirmąjį 10x multi laimėjimą 100s ir pagaliau over EV dieną.

 

2020 m. kovo 28 d. Dėl COVID-19 karantino Aurimas pradėjo žaisti 100s. Fieldas buvo labai geras.

 

2020 m. kovo 29 d. Savaitės eigoje Aurimas išsuko €5000 spiną ir padarė blogą hero callą, dėl ko patyrė pralaimėjimą. Pamokos išmoktos, ir buvo duotas pažadas elgtis protingiau. Jis taip pat išdrįso žaisti 100s limite, pradžioje sėkmingai, tačiau keletas nesėkmingų momentų ir coolerių, kartu su padarytomis klaidomis, paveikė neigiamai jo EV. Jis ir toliau kitą savaitę žais 50-100s limite, priklausomai nuo fieldo.

2020 m. kovo 30 d. “Pirmas 20x 100s limite”

 

BALANDIS

 

2020 m. balandžio 1 d. Aurimas išsuko ir laimėjo dar vieną 20x 100s limte.

 

2020 m. balandžio 6 d. Aurimas dalinasi savaitės rezultatais:

Totals:                                                                                                                                             change from last week:

Total game count: 461                                                                                                    |         -255

Total Spin Ev profit: 1056€                                                                                          |      -2157€

Total Spin Ev profit + rakeback: 2009€                                                                           |        -2602€

Total net won + rakeback: 2300€                                                                                    |      -696€

—————————————————————————————–

Averages:                                                                                                                             |

                                                                                                                                               |

Average chipev / tournament: 58 chip/ev                                                                   |          -20chip/ev

Average Spin Ev profit  / game: 2.3€ per game                                                           |

Average Spin Ev profit + rakeback / game : 4,35€ game                                        |

Average net won + rakeback / game: 5€ per game                                                |

 

Notes: Šią savaitę turejau mažiau laiko grindui dėl real life issues, vienas iš mano geriausių draugų išgėrė visus migdomuosius kokius tik turejo namie, gerai kad jam laiku spejome iškviesti greitąją ir jis išgyveno . Anyways buvo sunku susikaupti nes realiai vien tik apie tai ir tegalėjau galvoti žaidimo metu. Nuo kitos savaitės bandysiu grįžti i FULL FOCUS žaidimą ir vėl crushinti fieldą.

 

 

2020 m. balandžio 13 d. “Meh savaitė, atrodė labai daužė variacija, visi drawai neužsidarė, preflop allinus stumdamas atrodo pastoviai atsimušdavau i aukštesnes kortas ir dar sunku ganėtinai buvo susikoncentruoti į žaidimą tai ev nelabai ypatingas. Bet  šią savaitę normaliai over ev parunninau tai bent tiek fainai”

 

2020 m. balandžio 18 d. “Back to crushing.”

 

2020 m. balandžio 19 d. “6 ryto 100s fieldas labai saldus buvo.”

 

2020 m. balandžio 27 d. Šią savaitę Aurimas žaidė 3-4 stalus, kas jam kainavo daug kokybės atžvilgiu. Be to, jis gavo daug coolerių, kas lėmė blogiausią savaitę jo karjeroje. Kitą savaitę jis planuoja žaisti 2 stalus ir sutelkti dėmesį į žaidimo kokybę. Taip pat jis ketina žymėti visus neaiškius handus  ir mokytis su PureGTO.

 

GEGUŽĖ

 

2020 m. gegužės 2 d. Balandžio apžvalga: “Toks meh mėnesis, ypatingai antra jo pusė, manau pagrindinė problema buvo kad didinau stalų skaičių iki 3-4 , bet as neišsiugdęs esu multitablinimo skillo ir daug klaidų visokių darydavau. Tai šį mėnesį žaisiu 2 stalus ir manau turėtų improvinti rezultatai ”

 

LIEPA

 

2020 m. liepos 28 d. Aurimas šią vasarą daug nežaidė ir dalinasi savo grafiku: “Labai mažai žaidžiau pastaruosius du mėnesius tai nėra ką rodyti, bet čia 50s all dates”

 

RUGSĖJIS

 

2020 m. rugsėjo 8 d. Aurimas pranešė apie savo grįžimą : Sveiki, šiandien 19h streaminsiu €50+ Spin & Go . Profit: ~45e/h .”

 

2020 m. rugsėjo 12 d. Aurimas dalinasi savo puikiu šeštadienio grafiku.

 

2020 m. rugsėjo 13 d. Laimėtas 100x 50s Winamax: “boom”.

 

LAPKRITIS

 

2020 m. lapkričio 11 d. “Sveiki visi, seniai neatsinaujinau blogo ir sulaukiau daug klausimų, kodėl nieko nepostinu. Priežastis buvo ta, kad vasarą patyriau burnout’ą, ir man labai sukeldavo stiprus nerimas žaidžiant pokerį. Ilgai užtruko, kol pavyko identifikuoti, dėl ko kildavo tas nerimas, o dar ilgiau truko sutvarkyti savo psichologinę būklę. Nerimas trukdė susikaupti, dėl ko padariau daugiau klaidų, o dėl padarytų klaidų jausdavau dar didesnį nerimą. Visa tai sudarė žiaurų ciklą, iš kurio buvo sunku ištrūkti. Džiaugiuosi, kad pagaliau man pavyko sutvarkyti savo mental state, ir galiausiai galiu susikoncentruoti žaisdamas bei grįžti į full-time grind režimą. Štai šio mėnesio 50s so far

 

2020 m. lapkričio 20 d. Pirma vieta leaderboarduose: “starsų 50s šerifas”

 

2020 m. lapkričio 30 d. Lapkričio apžvalga: “Smagu vėl sugrįžti į normalų grindo rėžimą. Taip pat šiuo metu žaidžiu žymiai labiau subalansuotą žaidimą nei anksčiau ( mėlyna ir raudona linijos į viršų eina tolygiai) ir dėl to labai džiaugiuosi. Išmokau labai exploitatyviai išmelžti fishus ir prieš juos darytis labai daug chip/ev. Pastebėjau, kad jei tik pradedu žaist ant autopiloto/pavargęs tai mano žaidimas tampa overaggro, jei žaidžiu susikaupęs, tai žaidžiu labai balanced. Manau, kad pagrindiniai dalykai kuriuos man reikia dabar padaryti tai sumažinti laiką kurį pražaidžiu ant autopiloto ir pagaliau išmokti niekur nespewinti, nes atrodo žaidžiu žiauriai gerai iki kol kur nors iš niekur nieko išspewinu savo chipev”

 

GRUODIS

 

2020 m. gruodžio 30 d. Aurimas dalijasi 2020 metų rezultatais – 36000 eurų per 13k spinų.

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.