Pokerio kombinacijos – nuo stipriausios iki silpniausios

 · Skaitymo laikas: 6 min

Ar norite sužinoti, kas ką nugali pokeryje, skaitykite toliau ir sužinokite kokios pokerio kombinacijos nuo stipriausios iki silpniausios

Stipriausios pokerio kombinacijos

1. Karališkoji spalva – Royal flush

Karališkoji spalva yra pokerio rankų reitingo viršūnėje kaip geriausia įmanoma kombinacija. Ją sudaro penkios iš eilės einančios tos pačios spalvos kortos, išdėstytos nuo 10 iki tūzo.

2. – Eilė ir spalva – Straight flush

Bet kokios penkios iš eilės tos pačios spalvos kortų vertės kortos, kurios nėra karališkoji spalva, yra „Straight flush“.

3. Keturios vienodos kortos – Four of a kind

Keturios vienodos kortos dar vadinama ketveriuke, – tai kombinacija, kurią sudaro keturios vienos vertės kortos ir viena kitos vertės korta, pavyzdžiui, 9 9 9 9 J („ketveriukė, devynetai”). Ši pokerio kombinacija yra žemiau už „straight flush” ir aukščiau už „full house”.

4. Pilnas namas – Full house

Pokerio kombinacija, kurią sudaro tos pačios vertės kortos trijose skirtingose spalvose (trys vienodos kortos) ir atskira tos pačios vertės kortų pora dviejose skirtingose spalvose. Kai daugiau nei vienas žaidėjas turi pilną kaladę, laimi ta kombinacija, kurioje yra didesnės arba didžiausios vertės trys vienodos kortos.

5. Spalva – Flush

Penkios tos pačios spalvos kortos bet kokia tvarka. Kai du žaidėjai turi spalvotą spalvą, laimi ta spalva, kurioje yra didžiausios vertės korta.

6. Eilė – Straight

Penkios iš eilės einančios skaitmeninės vertės kortos, sudarytos iš daugiau nei vienos spalvos kortų. Tūzas paprastai gali būti aukštesnės (aukštesnės nei karalius) arba žemesnės (žemesnės nei 2) vertės, bet ne abiejų toje pačioje rankoje.

7. Trys vienodos – Three of a kind

Pokerio kombinacija, kurioje yra trys tos pačios vertės trys skirtingų spalvų kortos. Pokerio kombinaciją užbaigia dvi aukščiausios turimos kortos, išskyrus tris vienodas kortas.

8. Dvi poros – Two pairs

Du skirtingi dviejų vienodos vertės kortų rinkiniai. Likusi aukščiausio rango korta užbaigia kombinaciją.

9. Pora – Pair

Vienodo rango skirtingų spalvų kortų pora. Likusi pokerio kombinacija sudaroma iš trijų aukščiausios vertės turimų kortų.

10. Aukštoji korta – High Card

Žemiausio rango kortų kombinacija iš visų. Laimi tas kuris turi aukščiausią kortą.

Pokerio kombinacijų reitingas: „Hi”, „Lo” ir „Hi-Lo” žaidimai

Svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visuose pokerio žaidimuose geriausia kombinacija nustatoma pagal aukščiausią vietą pokerio kombinacijų reitinge užimančią kombinaciją. Daugumoje pokerio žaidimų tipų geriausia pokerio kombinacija nustatoma pagal pokerio rankų reitingą vienu iš trijų būdų.

Hi arba aukštų rankų pokeris

Turbūt paprasčiausias reitingų naudojimas – tai „Hi” žaidimai, kuriuose geriausia pokerio kombinacija nustatoma pagal aukščiausią vietą aukščiau pateiktoje lentelėje užimančią ranką.

„Lo”, „low-hand” arba „lowball” pokeris

Lowball pokerio rankų reitingas apverčia įprastą pokerio rankų reitingą taip, kad žemiausią reitingą turinti pokerio kombinacija yra geriausia įmanoma pokerio kombinacija. Mažų rankų pokerio versijos kartais skiriasi priklausomai nuo to, ar tūzas yra aukštas, ar žemas, ir ar skaičiuojamos lygiosios ir spalvotos kortos.

„Hi-lo” arba „high-low” padalytas pokeris

Trečiasis pokerio rankų klasifikavimo būdas – tai „high-low split” žaidimai, kai bankas padalijamas tarp žaidėjo, kurio pokerio kombinacija yra aukščiausia, ir žaidėjo, kurio pokerio kombinacija yra žemiausia.

Rekomenduojami straipsniai

Šis video skirtas mokyklos mokiniams, ir norint jį matyti reikia tapti mokyklos mokiniu.