
Norint mokiniui suteikti visapusišką ir aukštos kokybės mokymą, strategijos pamokų nepakanka. Žaidėjo psichologija – tai vienas kertinių faktorių, norint rodyti maksimalius rezultatus. Norėdami tai užtikrinti, kiekvieną savaitę mokyklos mokiniai turi galimybę dalyvauti grupinėse psichologijos paskaitose, o jas veda SM High-stakes treneris, darbo etikos ir pokerio psichologijos specialistas – Stanislovas!
Kaip tapai Spin&Go high-stakes žaidėju?
Spin&Go formatą žaidžiu nuo 2012-tųjų. Tam, kad pasiekti tuometinį aukščiausią limitą (250s) ir jame crushinti, labai daug dėmesio skyriau pokerio studijavimui. Norint tapti geriausiu, turi išmanyti viską – strategiją, psichologiją, darbo etiką ir bandyti viską suderinti. Tai tikrai nėra lengva: daug knygų, daug valandų savęs ir kitų analizavimo, nuolatinis žinių pritaikymas realioje aplinkoje. Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, tai mano varikliukas, kuris ir leido pasiekti aukštų rezultatų.

Papildoma treniravimo kryptis – pokerio psichologija. Kaip atsidūrei trenerio pozicijoje?
Sukaupiau daug patirties ir žinių, kurias norėjau toliau gilinti. Vienas iš tokių būdų buvo tapti kitų žaidėjų treneriu. Praėjęs visą kelią nuo žemiausių iki aukščiausių limitų, galėjau pasidalinti savo, jau išgrynintomis, žiniomis. O tuo pačiu, tai leido man toliau gilinti žinias žaidėjų psichologijoje. Šiuo metu treneriu esu jau 5-is metus, per kuriuos kryptingai dirbau ne tik ties strategijos mokymu, bet ir žaidėjų psichologijos analizavimu, problemų išsiaiškinimu bei sprendimų ieškojimo pritaikant praktikoje.
Ko gali iš tavęs tikėtis mokinys? Ar gali papasakoti apie savo treniravimo metodiką?
Turiu mokinių, kurių limitai pakilo iki 100s+. Mano tikslas auginti gerus grinderius ir stiprius žaidėjus. Todėl iš jų reikalauju laikytis, kartu sudėlioto, darbo proceso. Nors esu draugiškas, bet visuomet išlaikau profesionalumą. Tiek bendraujant tarpusavyje, tiek dėstant metodinę medžiagą. Būtent taip atsiliepia dabartiniai mokiniai. Kartu dirbame tiek su strategija, tiek su psichologija, todėl su tais, kurie nori ir gali keistis, pasiekiame aukštų rezultatų ir stiprių pergalių.

Ar gali paapasakoti apie savo treniravimo metodiką?
Procesas yra svarbiausia dalis. Pirmiausia susipažįstu su mokiniu, išsiaiškinu jo gebėjimus, žinias, mindset’ą ir patirtį. Kartais mokiniui strateginių žinių pakanka, bet kažkodėl rezultatai neateina. Čia ir atsiranda mano vaidmuo – sugebėti į viską pasižiūrėti iš šono, įvertinti silpnąsias žaidėjo vietas, kurios labiausiai jaudina ir vargina. Prašau, jog savo emocijas ir išgyvenimus sektų nuolatos, apie tai rašytų komentarus, susivestų į vieną dokumentą. Juos skaitau, darau analizes ir pateikiu mokiniui sprendimus bei papildomai nukreipiu į atrinktus literatūros šaltinius. Tai labai svarbu, jog į visas problemas būtų pažiūrėta rimtai, kad užkirstume kelią tolimesniam jų vystymuisi, jog nedarytų įtakos ateities žaidimui.
Kas tau pačiam labiausiai patinka žaidžiant pokerį?
Tai, jog tobulėjimas pokeryje glaudžiai susijęs su asmeniniu tobulėjimu. Vienu metu augini save ne tik kaip pokerio žaidėją, bet ir kaip žmogų, kuris geba greitai reaguoti ir priimti sprendimus ar valdyti stiprias emocijas. Darbo įgūdžiai ir išmokta disciplina pasitarnauja ir kitose gyvenimo srityse. Viskas yra susiję, todėl pokeris nėra tik apie žaidimą, o ir apie Tave.

Kokį patarimą duotum pokerio entuziastui?
Jau nuo pat pradžių skirk dėmesį ne tik žaidimui, bet ir psichologijai. Nors šiuo metu ir atrodo, jog tai mažos problemos, bet didėjant limitams, didės ir problemos. Identifikuok ir pradėk jas spręsti kaip įmanoma anksčiau.